Beskidzki Teatr Iluzji - Iluzjonista Rafał Mulka

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9336/156818410177013000.jpg
Godziszka 43-376, woj. śląskie
Słowków 8
tel.: 504989497
http://www.rafalmulka.pl
biuro@rafalmulka.pl
Beskidzki Teatr Iluzji - Iluzjonista Rafał Mulka - Godziszka

Poszukujesz odpowiedniej atrakcji, która wyróżni Twoje przyjęcie i sprawi, że zaproszeni goście bardzo długo będą wspominać te niezwykłe chwile ?

Uroczystość weselna to jeden z najbardziej magicznych momentów w życiu.

To wyjątkowy czas pełen niesamowitych doznań i wrażeń.

Pokaz iluzjonisty w profesjonalnej i humorystycznej oprawie to pomysł na doskonałą zabawę dla wszystkich zaproszonych gości .

Jeśli szukasz nietypowej rozrywki lub niesamowitego prezentu dla Pary Młodej zapraszamy do magicznej współpracy z jednym z najlepszych polskich iluzjonistów Rafałem Mulka, twórcą Beskidzkiego Teatru Iluzji, autorem internetowego projektu Akademia Magii - od ponad dwudziestu już lat występującym na scenie i dostarczającym niezwykłej i wyjątkowej rozrywki wszystkim widzom.


W tym wyjątkowym dniu pełnym wrażeń proponujemy Państwu magiczną rozrywkę na wysokim poziomie.

Sprawimy aby planowana uroczystość okazała się wyjątkowa dla Was i Waszych gości.

 

Proponujemy interaktywne przedstawienie, łączące iluzję z grą aktorską, zabawnymi komentarzami, humorem słownym i sytuacyjnym, w którym każdy program jest inny, ponieważ tworzony jest wspólnie z widownią.

W magiczny sposób wzbogacimy Państwa uroczystość niezwykłym pokazem opartym na scenicznych efektach iluzjonistycznych, sztukach zręcznościowych, aktywnym udziale osób wybranych spośród publiczności w tym Młodej Pary, wkraczjącej w nasz magiczny świat...

 

Jako kontynuację programu scenicznego proponujemy pokaz mikroiluzji opierający się na prezentacji drobnych efektów magicznych w bezpośrednim kontakcie z widzami.
Iluzjonista przy stolikach gości prezentuje triki przeznaczone do oglądania z bliska wykorzystując przedmioty codziennego użytku, takie jak karty, monety, gumki itp.
Pokaz mikroiluzji ubarwiony jest uchyleniem rąbka tajemnicy czyli nauką prostych technik i efektów magicznych oraz efektami szulerskimi np. grą w trzy karty, trzy kubki.
Zgromadzeni goście wciągani są do wspólnej zabawy, natomiast iluzjonista staje się integralną częścią danego przyjęcia.

 

Galeria

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 542

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top