Bellissimo salon kosmetyczny

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1770/149166314217530500.jpg
Piła 64-290, woj. wielkopolskie
Wojska Polskiego 18
tel.: 698 974 352
http://salon-kosmetyczny-pila.pl/
pila.wojskapolskiego@nomasvello.pl
Bellissimo salon kosmetyczny - Piła

Przebierając w tysiącach ofert salonów piękności i instytutów urody, trudno ostatecznie zdecydować się na któryś salon kosmetyczny. Piła – tutaj proponujemy postawić na doświadczenie, najlepszy sprzęt i preparaty stosowane w Bellissimo.

Nowoczesny, sprawnie działający profesjonalny sprzęt to nasza gwarancja satysfakcji. Tylko u nas znajdą Państwo tak kompleksową ofertę w tak korzystnych cenach. Każdy wybierze u nas coś dla siebie. Z powodzeniem łączymy wysoką jakość z rodzinną, ciepłą atmosferą. Przekonajcie się Państwo sami – zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów!

Korzystamy jedynie z preparatów z najwyższej półki. Współpracujemy zrenomowanymi markami kosmetyków, wykorzystujących najnowsze osiągnięcia w biologii komórkowej, w tym Natinuel, linii preparatów bioceutycznych, której skład dobrano, opierając się na aktualnej wiedzy dotyczącej przebiegu procesów starzenia i najnowszych badaniach laboratoryjnych.

Salon Bellissimo to miejsce, w którym można się zrelaksować oraz być pewnym, że opuszczą Państwo nasze progi odmienieni, szczęśliwsi oraz oczywiście piękniejsi… i to nie tylko zewnętrznie.

Wszystkie nasze oferty znjadują sie na naszej stronie internetowej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2254

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top