Beatus-Fotografia

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1507/151706476597300200.png
Bochnia 32-700, woj. małopolskie
Dębcza
tel.: 662 555 304
http://www.beatus-fotografia.pl
info@beatus-fotografia.pl
Beatus-Fotografia - Bochnia

Oferujemy Państwu tylko produkty najwyższej jakości. Albumy wykonane są z wysokiej klasy materiałów pokryciowych, wnętrze zawiera szyty grzbiet, oraz solidne karty przeklejone ozdobnym pergaminem. Ponadto istnieje możliwość wyboru okładki z szerokiej gamy kolorystycznej. Odbitki wywołane są na najwyższej jakości papierze fotograficznym. Papier cechuje się perfekcyjnym odwzorowaniem kolorów, bardzo dobrym nasyceniem, przyjemnym kontrastem, długowiecznością i miłą w dotyku fakturą, która rozprasza odbite światło, nie zostawia tłustych plam i dodatkowo zabezpiecza obraz przed kopiowaniem za pomocą skanera. Odbitki podklejone są bardzo mocną taśmą.

Fotoksiążki jakie oferujemy są skierowane dla najbardziej wymagających klientów. Grzbiet szyty, sztywne karty, tylko i wyłącznie papier fotograficzny najwyższej jakości, a wszystko zamknięte w oprawie z zaprojektowanym przez nas wzorem. W środku każda rozkładówka to też indywidualny projekt, który prezentuje się estetycznie i opowiada historię.
Słowem, nasze produkty realizują nam niekwestionowani liderzy na rynku, którzy wyznaczają trendy i nadal udoskonalają swoje produkty.

PLENER ŚLUBNY

Staramy się, aby każdy plener był niepowtarzany, często kierując się przy tym zainteresowaniami Pary Młodej.

Proponujemy Wam plenery od poważnych romantycznych do bardzo zwariowanych.
Wybór należy do Was!
Zawsze możemy podzielić sesję w taki sposób, aby zadowolić i Was i teściową ?

REPORTAŻ ŚLUBNY

W tym najważniejszym dla Was dniu, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Chętnie pomagamy Parze Młodej w sytuacjach stresujących, zawsze możecie liczyć na naszą pomoc i uśmiech.

SESJA NARZECZEŃSKA / SESJA DLA PAR

Ostatnie chwile Waszej wolności uwieczniamy najczęściej w plenerze podczas spontanicznego spaceru w miejscach wybranych przez Was lub zaproponowanych przez nas :)

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1979

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.13 / 5
głosów: 8
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 02.02.2020
Cieszę się że na nich trafiłem, rozumieją wszystko i potrafią się dostosować, mega elastyczność, ponadczasowe zdjęcia!! To trzeba zobaczyć...Jakbym miał to określić analogicznie? - Michael Jordan fotografii.
Dodano: 24.10.2019
Swoją profesjonalną obsługą oraz naprawdę zdjęciami o wspaniałych barwach, ostrości i co najważniejsze zrobionych właśnie w ,,tej chwili" zachwycili wszystkich. Plener to bajka, szkoda tylko że trzeba było wstać tak wcześnie ale warto było. Pozdrawiamy serdecznie.
Top