Batida

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1038/149166313340629600.jpg
Warszawa 00-674, woj. mazowieckie
Marszałkowska 53
tel.: 22 621 53 15
http://www.batida.com.pl
batida@batida.com.pl
Batida - Warszawa

BATIDA to marka rodzinna zarządzana przez trzy pokolenia kobiet (Jadwiga Radziszewska, Jolanta Radziszewska, Caroline Radziszewska),
która już od 26 lat inspiruje Warszawiaków (i nie tylko) do odkrywania nowych smaków.

Odkrywanie nowych smaków przed naszymi Klientami, stosowanie nowoczesnych form produkcji, współpraca ze sprawdzonymi dostawcami oraz aksamitna czekolada sprowadzana dla nas specjalnie z Belgii to nasza codzienna praca i zarazem pasja.
A kiedy praca, pasja i pozytywna energia idą z sobą w parze, wtedy nie ma rzeczy niemożliwych.

Batida oferuje Państwu szeroką gamę wyśmienitych potraw, które zawsze są przygotowane w oparciu o oryginalną recepturę kuchni polskiej, jak i francuskiej.

Dobre imię naszej firmy opiera się na kwalifikacjach licznego zespołu fachowców; ich oddaniu w tworzeniu potraw o wyjątkowej jakości, co potwierdza liczne grono wielbicieli naszych wyrobów tworzących długą listę referencyjną.

Wypiekamy wyjątkowe pieczywo, ale naszą największą dumą są wyroby cukiernicze. Będąc w naszym lokalu należy koniecznie skosztować ręcznie przygotowywanych czekoladek i pralin. Nasi cukiernicy, od podstaw wykształceni przez znanych mistrzów belgijskich, tworzą z czekolady arcydzieła kształtu i smaku.

Batida kojarzy się nie tylko z zamiłowania do wyrafinowanej słodkości, ale jest też utożsamiana z najlepszymi na rynku firmami oferującymi dania zimne, gorące i przekąski w tym specjały garmażeryjne. Uznanie, jakie zyskaliśmy w oczach, a bardziej w podniebieniach naszych oddanych klientów, zaowocowało wzrostem sprzedaży usług cateringowych.

Najbardziej wiarygodne jest to, co sprawdzone, więc zapraszamy Szanownych Państwa do nas.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2638

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top