AWANS

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/181/149166312445619600.jpg
Grudziądz 86-300, woj. kujawsko-pomorskie
Nowa Wieś, Osiedle Parkowa 39c
tel.: 698 655 345, 505703032
http://https://www.awansgrudziadz.pl/
awansgrudziadz@wp.pl
AWANS - Grudziądz

Zespól muzyczny AWANS istnieje od 2001 roku.
Przez ten okres naszej działalności zagraliśmy setki imprez takich jak; wesela, zabawy, bale sylwestrowe, studniówki, festyny itp.

Zawsze dobieramy repertuar do wymagań gości.
Różnorodność i uniwersalność repertuaru (od światowych evergreenów poprzez najbardziej znane przeboje lat 60-90, do najnowszych hitów list przebojów) powoduje, że nasza muzyka sprawdza się na wszelkiego typu imprezach.

Mamy wieloletnie doświadczenie estradowe, co gwarantuje udaną imprezę.Całość dopełnia profesjonalne nagłośnienie, instrumenty muzyczne oraz oświetlenie sceniczne.

Dysponujemy nagraniami DVD

Zapewniamy oprawę muzyczną na:
- Weselach,
- Bankietach,
- Studniówkach,
- Balach,
- Jubileuszach
- Imprezach integracyjnych,
- Imprezach okolicznościowych,
- Zabawach tanecznych,

Świadczymy kompleksowe usługi oprawy muzycznej wesel, bali sylwestrowych i karnawałowych, studniówek, zabaw tanecznych oraz imprez okolicznościowych na terenie całej Polski

Jako pierwszy taniec jesteśmy w stanie zagrać każdy utwór (jeśli zostaniemy o to poproszeni odpowiednio wcześniej).

Nigdy nie planujemy jakie utwory będziemy grali na danej imprezie - potrafimy dostosować typ muzyki do danego towarzystwa.

Organizujemy różnego rodzaju zabawy, których wachlarz mamy bardzo szeroki (ich ilości rodzaj można z nami uzgodnić).

Trzymając się tradycji, o godz. 24.00 przeprowadzamy oczepiny, po których następują  podziękowania dla rodziców (szczegóły zabaw, wesela i całej imprezy zawsze konsultujemy i uzgadniamy z naszymi zainteresowanymi stronami wcześniej na spotkaniu z zespołem )

w czasie przerw puszczamy muzykę

Zespól muzyczny AWANS istnieje juz kilkanaście lat . Przez ten okres naszej działalności zagraliśmy setki imprez takich jak; wesela zabawy, bale sylwestrowe studniówki festyny itp. Zawsze dobieramy repertuar do wymagań gości. Różnorodność i uniwersalność repertuaru (od światowych evergreenów poprzez najbardziej znane przeboje lat 60-90, do najnowszych hitów list przebojów) powoduje, że zespół sprawdza się na wszelkiego typu imprezach. Mamy wieloletnie doświadczenie estradowe, co gwarantuje w 100 % udaną imprezę.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4904

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top