AUTOSLUB

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/422/149166312730152700.gif
Szczedrzyk 46-042, woj. opolskie
Olimpijska 1
tel.: 605 625 606 lub 605 625 605
http://www.autoslub.opole.pl
ford@autoslub.opole.pl
AUTOSLUB - Szczedrzyk

Oferujemy zabytkowe auta na ślub oraz inne uroczystości. Działamy na terenie woj. opolskiego (Opole, Niemodlin, Kędzierzyn-Koźle, Ozimek), śląskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego oraz na terenie całej Polski.

Jeśli chcieliby Państwo wynająć luksusowy samochód, zapraszamy do kontaktowania się z nami. Będziemy zaszczyceni, gdy nasze auto pojawi się na Państwa weselu bądź innej imprezie okolicznościowej!

Wybierz auto – samochód do ślubu  -------     przykładowe auta:

Armstrong Siddeley 1953 r. – luksusowe auto do ślubu

Przestronny, aż pięciometrowy Armstrong Siddeley, to brytyjskie auto wyprodukowane w 1953 r. Na jego przybycie z Anglii czekaliśmy z niecierpliwością przez długi czas. Auto weselne przeszło dokładną renowację, aby dzisiaj oczarować Państwa wspaniałą, jasną tapicerką, wykonaną ze skóry naturalnej oraz lakierem w kolorze écru. Samochód Armstrong Siddeley to idealne auto do ślubu!

Austin Sheerline 1951r. – potężny, a zarazem elegancki samochód do ślubu

Samochód na wesele Austin Sheerline zajmuje wyjątkowe miejsce w naszej kolekcji aut zabytkowych. Wyprodukowany przez Austin Motor Company w Wielkiej Brytanii, spełniał funkcję potężnej, ważącej aż 2 tony i osiągającej 5 metrów długości, luksusowej limuzyny. W kolorystyce dominuje czerń, przełamana akcentami idealnej bieli i eleganckiego bordo. W odcieniu żywego bordo znajdują się także materiałowe tapicerki, nadające wnętrzu unikalnego charakteru, zwłaszcza w połączeniu z eleganckim drewnem, które zostało przez nas odnowione. Auto na wesele – Austin Sheerline – dołączył do naszej kolekcji w 2001r., wprost od pewnego Londyńczyka, który użytkował go przez 26 lat. Samochód do ślubu przeszedł gruntowną renowację, zachwycając dzisiaj stylem i klasą. To piękne auto do ślubu, które zachwyci zarówno Was, jak i wszystkich zaproszonych gości.

Citroen Comerciale 1951r. – zabytkowe auto do ślubu wzbudzające sentyment i ciekawość gości.

Kremowo-czarny, liczący aż 5 metrów długości Citroen Comerciale został wyprodukowany w 1951r. Już w momencie premiery w 1934r. w Paryżu, wywołał zachwyt i zdobył uznanie publiczności swoją nowoczesnością. Powyższy model zyskał szczególną sławę za sprawą popularności wśród gangsterów, będąc znanym w Europie pod nazwą Gangstalimuzine. Samochód Citroen Comerciale używała także policja, Służby Państwowe, a po Wojnie –  Polskie Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego (SB). To auto idealne do ślubu o niezwykłej historii, która teraz może towarzyszyć Wam podczas najbardziej wyjątkowych chwil.

Ford A 1930r. – najlepsze auto do ślubu, prosto z USA

Pozwólcie się oczarować urokowi Forda A – słynnemu następcy Forda T. Samochód został wyprodukowany w 1930r. przez koncern Ford Motor Company i przybył do nas aż z Nowego Jorku w 2004r. Przeszedł całkowitą renowację, począwszy od najdrobniejszych detali, których część trzeba było sprowadzić z USA, aby auto nie utraciło swojej autentyczności i charakteru. W efekcie możecie rozkoszować się Państwo podróżą weselną w najbardziej wyszukanym stylu, w klasycznie czarno-zielonym Fordzie A z miękką, materiałową tapicerką w odcieniach jasnej szarości. Ford A to wyjątkowa limuzyna, która sprawdzi się doskonale jako Wasze wymarzone auto do ślubu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4495

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top