Auto na ślub Kraków

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4218/149623351048421600.png
Kraków 30-741, woj. małopolskie
Mariana Domagały
tel.: 880 710 859
http://www.auto-na-slub.pl
andrzej@auto-na-slub.pl
Auto na ślub Kraków - Kraków

Nasza oferta

Specjalizujemy się w profesjonalnych przewozach na imprezy okolicznościowe.

Uroczystości rodzinne, spotkania biznesowe i towarzyskie oraz wszelkiego rodzaju uroczyste momenty Państwa życia staramy się upiększyć luksusem pod postacią wyjątkowego samochodu.

Samochody które Państwu proponujemy są połączeniem elegancji i luksusu. Odpowiednie udekorowanie samochodów dodatkowo wzbogaci Państwa uroczystość i spowoduje, że poczujecie się naprawdę wyjątkowo.

Oferujemy Państwu usługi w zakresie wynajmu udekorowanego samochodów z kierowcą do ślubu na terenie Krakowa i okolic. Posiadamy bardzo dobrze zabezpieczone zaplecze z samochodami różnych producentów z klasy Premium, dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać motoryzacyjnym gustom najbardziej wymagających klientów.

Samochody jakie posiadamy w swojej kolekcji wyśmienicie sprawdzają się na takich imprezach jak: śluby, wieczory panieńskie i kawalerskie, spotkania biznesowe jak również wszelkiego rodzaju uroczystości.

Jako profesjonaliści w swoim fachu oferujemy kompleksowe usługi przygotowania samochodu zgodnie z Państwa życzeniem i dostosowujemy dekoracje do okoliczności. Nasi kierowcy zawsze dowiozą Państwa bezpiecznie do celu. Naszym priorytetami są: niezawodność, rzetelność, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu limuzyny na imprezy okolicznościwe, śluby, wesela, spotkania biznesowe. Swoje usługi realizujemy pięknymi samochodami  firmy Jaguar modelami XF oraz XJ.

W cenie wliczona dekoracja samochodu zgodnie z posiadanymi wzorami, tablica rejestracyjna z napisem Młoda Para oraz kierowca.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 947

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top