Atut

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2359/149166315576128600.jpg
Piotrków Trybunalski 97-300, woj. łódzkie
Wojska Polskiego 95
tel.: 44 647 04 99
http://www.atutpiotrkow.com/
biuro@atutpiotrkow.com
Atut - Piotrków Trybunalski

Tym z Państwa, którzy lubią celebrować wyjątkowe chwile, chwile w wytwornej i eleganckiej oprawie, proponujemy między innymi: zaproszenia ślubne, podziękowania dla Rodziców i Gości (np. dyplomy, foto-kryształy, czekoladki ze zdjęciem na banderoli i dedykacją lub w pudełku z grawerem), akcesoria weselne (księgi gości, winietki, zawieszki). W ofercie mamy również wykonanie spersonalizowanych nadruków na gadżetach (kubki, koszulki, poduszki, maskotki). Aby wszystko stanowiło piękną całość, do wystroju sal szczególnie polecamy ekskluzywne dekoracje z balonów helowych. Nie są one wcale droższe od tradycyjnych dekoracji. Dekoracje balonowe są trudne do wykonania – stąd rzadko można ja obejrzeć na żywo...

Jednego mogą być Państwo pewni – nie powielamy tych samych pomysłów i każda nasze kolejne dekoracje są tak samo niepowtarzalne, jak nasze... Klientki.

Przed przyjęciem zlecenia staramy się przede wszystkim jak najdokładniej poznać Wasze oczekiwania, aby postarać się bezbłędnie im sprostać. Najmilszym komplementem, jaki często słyszymy od naszych Klientów jest stwierdzenie: “To wygląda o wiele piękniej, aniżeli na Waszych zdjęciach”. I tak zazwyczaj jest, gdyż najlepsze zdjęcia nie są w stanie oddać w pełni niepowtarzalnego charakteru dekoracji sali czy zaproszenia.

Zapraszamy do siedziby firmy, sklepu internetowego lub stacjonarnego ARTBAL (w CH ECHO, w Piotrkowie Tryb.).

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2670

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top