Atrakcje weselne SkyLove - Ciężki dym, napisy LOVE, pirotechnika, fotobudka, samochód - Nowy Sącz, Nowy Targ, Gorlice, Tarnów, Rzeszów, Zakopanem

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9186/157115494078180900.jpg
Nowy Sącz 33-300, woj. małopolskie
Nowy Sącz
tel.: 572 380 371
http://sky-love.pl
atrakcje@skylove.eu
Atrakcje weselne SkyLove - Ciężki dym, napisy LOVE, pirotechnika, fotobudka, samochód - Nowy Sącz, Nowy Targ, Gorlice, Tarnów, Rzeszów, Zakopanem - Nowy Sącz

Witamy serdecznie,


Mamy do zaoferowania niepowtarzalne atrakcje weselne.

 

W ciągu 2 minut, przekonasz się, jak uatrakcyjnić własny ślub!

 

Gwarantujemy kompleksową usługę zaczynającą się od baniek mydlanych, po ciężki dym, oświetlenie LED, skończywszy na balonach, wypchanych helem. Nasza usługa zapewni niezapomniane wrażenia i emocje. Nie da się ukryć, że pierwszy taniec jest wizytówką Twojego wesela. Idealnym rozwiązaniem jest ciężki dym, który daje wrażenie "tańca w chmurach". Goście, jak i wszyscy zgromadzeni będą pod wrażeniem występu, jak i samego efektu ciężkiego dymu. Wytwornice, korzystające z suchego lodu są bardzo wydajne, zapewniające długi efekt oraz nie szkodzą zdrowiu. 

 

Kolejną atrakcją są napisy "LOVE". W naszym asortymencie możecie Państwo skorzystać z dwóch rodzajów. Pierwszym z nich jest styl RETRO z żarówkami, drugim - drewniany. Usługa dotyczy wraz z dowozem, a także montażem i dopasowaniem się do wytycznych Państwa Młodych. 

 

Nietuzinkowym urozmaiceniem, bez żadnej wątpliwości jest oświetlenie LED, które przystoi całą salę. Dekoracja światłem to kolorowa iluminacja wewnętrznej sali bankietowej. Dzięki zastosowaniu urządzeń oświetleniowych (LED RGB) możliwy jest niewyobrażalnie wielki dobór barw i kolorów. Odpowiednio oświetlając miejsce, gwarantujemy przepiękny design.

 

Nie czekaj, skontaktuj się z Nami już teraz i otrzymaj rabat!

Sprawdź, naszą całą ofertę. Link poniżej.

 

*więcej informacji na oficjalnych profilach społecznościowych oraz stronie SkyLove

https://sky-love.pl/

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 907

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top