Aspire - kompleksowa organizacja ślubów i wesel

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/651/149166312991290800.gif
Warszawa 02-765, woj. mazowieckie
Aleja wilanowska 93 lok 36
tel.: 601 30 20 30
http://www.aspire.pl
katarzyna.gajek@aspire.pl
Aspire - kompleksowa organizacja ślubów i wesel - Warszawa

Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów i wesel oraz imprez towarzyszących.

Naszym celem jest maksymalne odciążenie Państwa Młodych od nadmiaru obowiązków i zredukowanie stresu związanego z przygotowaniem uroczystości. Gwarantujemy powodzenie uroczystości oraz minimum kryzysów, które w trakcie organizacji i w czasie samej uroczystości mogą się pojawić.

Nasza rola wykracza poza przekazanie bazy sprawdzonych kontaktów. Doradzamy na każdym etapie przygotowań i dzielimy się naszym 11-letnim doświadczeniem. Korzystamy ze sprawdzonych kontaktów i rozwiązań zarówno z polskiego jak i z zagranicznego rynku.

Poniżej prezentujemy listę zadań, których realizację Narzecznie powierzają nam najczęściej. Każda Para ma jednak inne potrzeby i oczekiwania, dlatego na początku współpracy z każdym Klientem określamy zakres usługi i poziom zaangażowania agencji. 

Jako ślubny concierge zajmiemy się wszystkim, co będzie niezbędne, by zrealizować Wasze ślubno-weselne marzenia. 

Wszyscy nasi Klienci korzystają ze stałych konsultacji w takim zakresie, jakiego potrzebują.

Doradzamy między innymi, jak usadzić gości, jak zbudować orszak ślubny. Inspirujemy, jak zorganizować kwestie prezentów ślubnych, pomagamy ułożyć menu i przekonać rodziców do pomysłów narzeczonych, odmienić nazwiska do wpisania w zaproszenia, znaleźć unikatowy fascynator. Organizujemy niespodzianki dla par młodych. Budujemy wspomnienia i pragniemy, aby wspominali Państwo czas ślubu i wesela jako najprzyjemniejszy okres w życiu.

W procesie przygotowań ślubnych wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku nowe technologie, by przebieg przygotowań był jak najbardziej usystematyzowany. 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2745

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top