ARTES. Widowiska Pirotechniczne

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1431/149166313671636600.jpg
Strzelce Opolskie 47-100, woj. opolskie
Rubinowa 9
tel.: 602 451 577
http://www.artes-pirotechnika.pl
biuro@artes-pirotechnika.pl
ARTES. Widowiska Pirotechniczne - Strzelce Opolskie

ARTES. Widowiska Pirotechniczne

Zainteresowanie fajerwerkami i sztucznymi ogniami sięga roku 1991 kiedy rozpoczęliśmy działalność w branży pirotechniki amatorskiej. W kolejnych latach kierunek rozwoju firmy wyznaczyła pirotechnika profesjonalna.

Od 1998 roku pokazy sztucznych ogni stały się kluczowym elementem naszej oferty. Początkowo rynkiem, na którym prezentowaliśmy nasze widowiska były województwa: opolskie, śląskie i dolnośląskie. W roku 1999 przekroczyliśmy granicę regionu i od tego czasu corocznie wykonujemy kilkadziesiąt widowisk w całej Polsce.

Oczekiwania klientów i ich wizje artystyczne pokazów są dla nas inspiracją do tworzenia niepowtarzalnych prezentacji. Do każdego pokazu opracowujemy indywidualny scenariusz, dostosowany do rangi imprezy, jej lokalizacji i przede wszystkim do życzeń i wymagań zamawiającego. Pokazy realizujemy do muzyki, co zdecydowanie podnosi ich wartość artystyczną.

Oprawa pirotechniczna imprez masowych, festynów, eventów firmowych, koncertów, wesel i imprez prywatnych na stałe wpisała się do kalendarza corocznych realizacji firmy. Nasze doświadczenie, posiadany sprzęt i wizja artystyczna pozwalają nam na wykonanie dla Państwa profesjonalnej oprawy pirotechnicznej. Zapraszamy do współpracy klientów biznesowych, instytucjonalnych oraz indywidualnych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5405

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top