ARTEO Bijou

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2923/153138761895372100.jpg
Jaworzno 43-600, woj. śląskie
Inwalidów Wojennych 4
tel.: 691 51 68 98
http://www.arteobijou.com
biuro@arteobijou.com
ARTEO Bijou - Jaworzno

Nasza pracownia ARTEO Bijou powstała w 2007 roku. Pierwsze projekty powstały na kanapie w niewielkim pokoiku. Dzis w naszej firmie pracuje kilka osób, które całe swoje serce wkładających  w biżuterię, którą tworzy.

Każdy projekt jest dokładnie przemyślany i starannie wykonany. Biżuteria naszych projektów  powstaje głównie z pereł i kryształów Swarovski, których blaskiem jesteśmy my sami niezmiennie zauroczeni :) Oferujemy projekty proste i  delikatne jak i te bardziej skomplikowane i wytworne. W naszej pracowni  znajdziecie biżuterię kolorową, którą można założyć do codziennego stroju oraz tą, która najbardziej kochamy - biżuterię ślubną.


Naszą radością jest każda Panna Młoda, która zechce nam powierzyć wykonanie indywidualnego projektu na swój ślub. Jeżeli więc, przyszła Panno Młoda, jeszcze nie znalazła swoich wymarzonych dodatków możesz bez obaw zawitać w nasze skromne progi, wirtualne lub realne ;).

Gwarantujemy dołożyć wszelkich starań aby sprostać twoim wymaganiom i wyobrażeniom.Jeżeli nie znajdziecie w gotowych projektach czegoś dla siebie, my to dla was zrobimy .

Każda zakupiona biżuteria zapakowana jest w eleganckie pudełeczko i posiada metkę z hologramem potwierdzającym oryginalność kryształów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2131

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top