Art Dekor

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/251/149166312532765200.jpg
Tarnów 33-100, woj. małopolskie
Słoneczna 29-33
tel.: 669 998 556 lub 14 637 71 19
http://www.kwiaciarniatarnow.pl
art-dekor.wojtowicz@wp.pl
Art Dekor - Tarnów

Art-dekor w swej ofercie proponuje wszelkie usługi dekoratorskie. Ozdabiamy mieszkania i instytucje, wykonujemy dekoracje ślubne i okolicznościowe, dekorujemy ulice, konferencje, targi, witryny sklepowe, wnętrza kościołów i salonów sprzedaży.

Art-dekor prowadzi sprzedaż kwiatów sztucznych, metaloplastyki, elementów dekoratorskich, unikatowego szkła, ceramiki, świec a także wszelkiego rodzaju upominków i prezentów ślubnych.

Ślub to wyjątkowa uroczystość, należy się  jej wyjątkowa oprawa. ArtDekor zadba o to aby wszystko wyglądało niecodziennie i wyjątkowo. Nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze i przygotowaniu dekoracji sal, stołów, samochodu. W naszej ofercie znajdą Państwo: bukiety ślubne, wiązanki ślubne, dekoracje kwiatowe do kościoła oraz kwiaty na samochód.

Jako profesjonalna kwiaciarnia wychodzimy na przeciw coraz to większym wymaganiom rynku, oferujemy Państwu szeroki zakres usług oraz asortymentu z branży florystycznej oraz dekoratorskiej. Naszym klientom umożliwiamy zakupy za pośrednictwem internetu jak również ammy przyjemność zaprośić do naszej siedziby w centrum miasta, gdzie czeka na Państwa szeroki wybór roślin doniczkowych, elementów dekoratorskich, unikatowego szkła i ceramiki a także wszelkiego rodzju upominki i prezenty ślubne

Kwiaciarnia ArtDekor w D.H. Zenit ul. Słoneczna 29-33 otwarta jest od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-19:00 oraz w niedziele 10:00-15:00, nasza obsługa zapewni państwu miłą i rzetelną obsługę, pomoże państwu rozwikłać wątpliwości związane z doborem kwiatów do małego okolicznościowego bukietu, a nawet zorganizowaniu wystroju dużych imprez okolicznościowych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4325

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top