Art - Film

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/283/151757573858621700.png
Warszawa 01-312, woj. mazowieckie
Siemiatycka 5/83
tel.: 22 665 40 19
http://www.art-film.pl
art@art-film.pl
Art - Film - Warszawa

Film ze ślubu i wesela musi być wyjątkowy. Nasze filmy właśnie takie są! Ciągle zaskakujemy naszych klientów nowymi autorskimi pomysłami. Chętnie też zrealizujemy Wasze propozycje.W filmach nie stosujemy kiczowatych animacji.

Nagrania wykonujemy na doskonałym cyfrowym sprzęcie i gwarantujemy czysty obraz i dźwięk. Na sali prawie wcale nie świecimy - nie niszczymy wykreowanej przez Was atmosfery.Działamy już 17 lat, mamy ogromne doświadczenie w branży.Jesteśmy jedną z pierwszych firm realizującą DVD z interaktywnym menu.

U nas nie płacicie za dodatkowe godziny pracy na weselu, możecie brać udział w montażu i bądźcie pewni, że dostaniecie więcej niż oczekujecie. Mamy zróżnicowane ceny, kilka wersji montażowych, po prostu jesteśmy elastyczni.

Odpisuję najszybciej jak się da. Warunkiem jest podanie poprawnego adresu mailowego i telefonu :-) Dane które mi udostępniacie (mail, telefon) traktuję jako informacje poufne, wyłącznie do kontaktu w sprawie oferty. Jeśli macie jakieś specjalne życzenia, śmiało o nich napiszcie, pozwoli mi to poznać Wasze oczekiwania, a tym samym lepiej przygotować ofertę. A nade wszystko zapraszam do kontaktu osobistego.

Pozwólcie się miło zaskoczyć!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4020

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top