ARS Deco

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1768/157669243216301400.jpg
Warszawa 03-160, woj. mazowieckie
Fletniowa 38B
tel.: 603 103 103
http://www.arsdeco.com.pl
info@arsdeco.com.pl
ARS Deco - Warszawa

O nas

Ars Deco jest gałęzią firmy Ars Balonica istniejącą od 1997 roku w polskiej branży ślubnej. Nasze studio swoją kreatywną pracą , perfekcjonizmem oraz pomysłami zdobyło zaufanie wielu Klientów z całego kraju.

Jesteśmy firmą rodzinną, a zespół Ars Deco tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem, które wykonują swoją pracę w sposób profesjonalny, dbając o jak najwyższą jakość świadczonych usług dekoratorskich, z uwzględnieniem indywidualnych gustów i potrzeb Naszych Klientów.

Ars Deco specjalizuje się w kompleksowej obsłudze dekoracji okolicznościowych, która pozwala na harmonijne dopasowanie wszystkich detali , umożliwiających stworzenie wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju stylizacji. W poszukiwaniu idealnych form łączymy wszelkiego rodzaju dekoracje kwiatowe, tkaninowe i świetlne, które podkreślą charakter danej uroczystości.

Nasze doświadczenie w tworzeniu dekoracji w połączeniu z ogromną pasją, którą wkładamy w nasze prace sprawia, że wykonywane przez Nas aranżacje są uznawane na Polskim rynku. Dekoracje naszego autorstwa możecie Państwo zobaczyć również w polskich filmach i serialach min.: „Wesele” , „Oficer” , „Pitbull” , „Miłość na wybiegu”, „Usta usta”, „Prawo Agaty”.

Państwa satysfakcja i zadowolenie jest dla nas motywacją do dalszej pracy i stałego rozwijania naszych umiejętności. Zrobimy wszystko aby nasza praca podkreśliła Państwa uroczystość i nadała jej niezapomnianej atmosfery.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług i jednocześnie gorąco dziękujemy za wszystkie dotychczasowe dowody Państwa uznania.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2056

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top