Apart Sp. z o.o.

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/589/149166312918075600.gif
Suchy Las 62-002, woj. podkarpackie
Stara Droga 3
tel.: 61 895 55 55 lub 61 89 27 278
http://www.apart.pl
info@apart.pl
Apart Sp. z o.o. - Suchy Las

Apart jest najbardziej znaną i cenioną marką jubilerską w kraju, dystansującą znacznie konkurencję na rynku. Wyroby Apart są najlepiej postrzegane i najwyżej oceniane wśród firm jubilerskich we wszystkich kategoriach. To właśnie Apart jest najsilniej kojarzony z nowoczesnością i postrzegany jako firma, której biżuteria odpowiada najnowszym trendom. Jest też uważany za najlepszego eksperta w dziedzinie diamentów i zegarków. Marka Apart kojarzona jest z prestiżem i ekskluzywnością.

Salony jubilerskie Apart oprócz bogatego asortymentu biżuterii platynowej, złotej i srebrnej oferują Klientom światowej klasy zegarki wielu renomowanych marek, jak np. Vacheron Constantin, Jaeger-LeCoultre, Zenith, Breitling, IWC Schaffhausen, Piaget, Baume&Mercier. Najbardziej wyszukane jubilerskie arcydzieła czekają na koneserów w salonach Apart Exclusive.

Apart jest największą polską firmą jubilerską, jest też największym producentem biżuterii złotej z diamentami i obrączek w Polsce. Ambasadorką diamentów Apart jest Aneta Kręglicka, jedyna polska Miss Świata.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1795

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top