APART Sp. z o.o. - Salon Jubilerski

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/510/149166312830252400.gif
Olsztyn 10-576, woj. warmińsko-mazurskie
Al. Piłsudskiego 16, CH Alfa
tel.: 89 534 02 93
http://www.apart.pl
info@apart.pl
APART Sp. z o.o. - Salon Jubilerski - Olsztyn

Zaufaj ekspertowi

Obrączki Apart tworzą fachowcy, którzy kochają piękno. Ludzie z pasją. To jest prawdziwą gwarancją najwyższej jakości i niepowtarzalności naszych produktów. Talent ludzi jest uzupełniany najnowszą technologią. Specjalne zaplecze technologiczne konieczne do produkcji obrączek jest w firmie Apart na najwyższym światowym poziomie. Możemy poszczycić się, że nasze obrączki są poddawane specjalnemu dodatkowemu procesowi wypalania złota, tak aby zapewnić maksymalny z możliwych poziom odporności na uszkodzenia i zarysowania. Bo przecież obrączki nosi się codziennie, przez długie lata.

Gwarancja oryginalności

Każda obrączka po wewnętrznej stronie ma wytłoczony imiennik. Dzięki temu macie pewność, że jest to oryginalny produkt Apart.

To co nas najbardziej cieszy, to zadowolenie naszych klientów. Wyniki ogólnopolskiego badania konsumentów TNS OBOP potwierdziły jednoznacznie, że Apart jest najbardziej znaną i cenioną marką jubilerską w kraju, dystansującą znacznie konkurencję na rynku. Wyroby Apart są najlepiej postrzegane i najwyżej oceniane wśród firm jubilerskich we wszystkich kategoriach. To właśnie Apart jest najsilniej kojarzony z nowoczesnością i postrzegany jako firma, której biżuteria odpowiada najnowszym trendom. Jest też uważany za najlepszego eksperta w dziedzinie diamentów i zegarków. Marka Apart kojarzona jest z prestiżem i ekskluzywnością.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3421

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top