AnVen deco Angelika Chlastawa

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/8535/150530130150444600.jpg
Dąbrowa Tarnowska 33-200, woj. małopolskie
Rynek
tel.: 574 583 223
http://www.anvendeco.pl
dekoracje@anvendeco.pl
AnVen deco Angelika Chlastawa - Dąbrowa Tarnowska

Nazywam się Angelika Chlastawa, jestem właścicielką firmy AnVen deco i pomagam Parom Młodym w dekoracji tego wyjątkowego dnia, by magia miłości, szacunku i wzajemnego wsparcia mogła otulić Wasze niespokojne myśli spokojem ducha i ciepłem piękna .

AnVen deco jest dla Was, bo nie możemy zatrzymać czasu, ale dzięki nam możecie mieć go więcej, przeznaczyć na szukanie obrączek, degustację tortu, skoncentrować się na planowaniu uroczystości, bo dekoracja nie spędza Wam już snu z powiek. 

Dzięki ofercie naszej firmy możemy sprawić, by był to naprawdę magiczny czas, a piękne wspomnienia żyły w Was dłużej.

Dekoracja miejsca przyjęcia weselnego, jest unikatowym połączeniem wizji i oczekiwań Pary Młodej z tym, co w danym wnętrzu jest niezmienne.

Nowoczesne dekoracje ślubne i weselne: świetlne, helowe, tkaninowe, florystyka dla Ciebie w Ten wyjątkowy dzień ! Czasu nie zatrzymasz, ale piękne wspomnienia tak.

W ofercie również wystroje sal na I komunie, chrzty, jubileusze, 18 urodziny, itd.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1104

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 6
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 14.09.2017
AnVen deco jest najlepszą firmą dekoracyjną na tym terenie. Wszytko co zostaję wykonane tj. bukiety oraz całe wystrojenie zrobione jest z wielkim poświęceniem i niespotykaną pasją do tego. Miałem możliwość i przyjemność widzieć jak wykonywana praca zaczyna się od samego początku oraz zobaczyć efekt końcowy i jestem już kolejny raz zaskoczony, że z wielu utrudnień tj. trudna sala czy kościół to i tak potrafi stworzyć coś z niczego. Wkładanie w to pasji, serca i umiejętności to w tej firmie norma . Według mnie AnVen deco jest idealną firmą dla Ciebie i jestem przekonany, że żadna osoba, która zacznie współprace nie będzie rozczarowana. Gorąco polecam.
Dodano: 13.09.2017
AnVen deco, firma stworzona z pasji. Indywidualnie podejście, przyjazna atmosfera, zaangażowanie w każdy projekt. Zdjęcia mówią same za siebie. Polecam w 100 %!
Dodano: 13.09.2017
Angelika do każdego swojego zamówienia wkłada ogromne serce. Posiada duży talent i wyobraźnię dzięki czemu jej ' projekty ' są wyjątkowe. Bukiet który był przez nią zrobiony a jaki otrzymałam niespodziewanie wzruszył nie tylko mnie ale i wszystkich którzy go widzieli. Firma godna polecenia.
Dodano: 13.09.2017
Profeslonajlne i rzeczowe podejście do klienta. Serdecznie polecam ;)
Top