ANNA TRAVEL Biuro Podróży

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/289/149166312573761600.jpg
Warszawa 00-676, woj. mazowieckie
Marszałkowska 55/73 lok.17
tel.: 22 622 45 46, Infolinia 801 000 632
http://www.annatravel.pl
m@annatravel.pl
ANNA TRAVEL Biuro Podróży - Warszawa

Początki Biura Podróży ANNA TRAVEL sięgają 1989 roku, kiedy to właścicielka Anna Rybak-Kwiecińska, absolwentka Akademii Medycznej, pasjonatka podróży założyła biuro wizowe ANNA.

W 1990 roku, już pod nazwą ANNA TRAVEL, biuro bardzo aktywnie włączyło się w tworzenie rynku międzynarodowych połączeń autobusowych. Zbudowaliśmy i eksploatowaliśmy linię autobusową Polska - Włochy. Tak więc na temat "międzynarodowe przewozy autokarowe" wiemy bardzo dużo, zarówno o sprzedaży biletów autokarowych, jak i obsłudze pasażerów w trakcie podroży.

Jednym słowem międzynarodowe przewozy autokarowe nie mają przed nami tajemnic. Obecnie międzynarodowe bilety autokarowe sprzedawane są: w tradycyjny sposób w naszych biurach, za pośrednictwem przelewów bankowych oraz przez system on line na naszej stronie ( w zakładce bilety autokarowe ), w którym płatności można dokonać kartą kredytowa lub e-przelewem.
Sprzedajemy również międzynarodowe bilety lotnicze, zarówno regularne linie, jak i low cost airlines czyli tanie linie.

W 1993 roku pojawiła sie w naszym biurze oferta turystyczna. Na początku były to wycieczki autokarowe do stolic europejskich, następnie objazdowe: Włochy, Hiszpania, Francja, Grecja , a rok później autobusowe imprezy pobytowe.

Od 1995 zaczęliśmy sprzedawać imprezy lotnicze. Pierwsza była Tunezja później doszła: Turcja, Egipt, Maroko, wyspy greckie: Santorinii, Kreta Rodos, Wyspy Kanaryjskie: Teneryfa, Gran Canaria, Fuerteventura.
Teraz specjalnie dla Państwa w swojej ofercie mamy praktycznie cały świat.

Sprzedaż prowadzimy w trzech biurach w Warszawie. Nigdy nie zmienialiśmy naszych adresów, aby nie mieli Państwo kłopotu z odnalezieniem nas. Podobnie jest z naszym personelem który jak na branżę turystyczną jest bardzo stabilny.
Zapraszamy na wielkie wakacje.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3364

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top