Anielski Ślub - Wideofilmowanie

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/234/149166312514194900.jpg
Koszalin 75-230, woj. zachodniopomorskie
Tuwima 4
tel.: 889 929 509
http://strona w przebudowie
seweriusz1@poczta.onet.pl
Anielski Ślub -  Wideofilmowanie - Koszalin

Nagrywamy śluby, wesela, komunie, chrzty, studniówki, filmy reklamowe, eportarze, itd

Film 3 godzinny na 2 płytach DV . Film posiada interaktywne menu (Łatwy dostęp do każdego fragmentu filmu , jednym kliknięciem myszki ,lub jednym przciśnięciem pilota DVD.) Film podzielony jest na rozdziały np. Błogosławieństwo, Msza święta, Życzenia itd. eliminuje to konieczniość wyszukiwania scen .

Poszczególne rozdziały są urozmaicone muzyką i zdjeciami . Film posiada epizod w Starym kinie . Sa to krótkie wybtrane fragmenty , stylizowane na filmy Charlie Chaplina lub Flipa i Flapa , czarno białe . Jest wymyślona śmieszna fabuła, oraz napisy ,co sprawia wrażenie filmu sprzed 50 lat . Oferujemy w cenie dwa dotdatkowe komplety płyt dla rodziców z obojga stron + fotoreportaż na 400 zdjeć ze ślubu , wesela i pleneru ,na który jedziemy przed ślubem (np. Do parku lub inne ciekawe miejsca ) Zdjęć na łonie przrody nie zastąpi żadna sesja w studio fotograficznym.

Montaż filmu trwa do 1 miesiąca . Poświęcam temu dużo czasu gdyż nie da się zrobić dobrego filmu w ciągu 5 dni ,a liczy sie przede wszystkim zadowolenie klienta . Montaż to zajęcie bardzo czasochłonne a pośpiech nie jest wskazany.
Usługi: KAMERZYSTA, NAGRYWANIE, KAMERA, FILMOWANIE

ZAPRASZAMY!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4611

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.00 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top