Andrzej Jamróz - astrolog

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/605/149166312938308000.jpg
Kraków 31-045, woj. małopolskie
Kraków
tel.: 501 351 472
http://brak
anjam@anjam.alte.pl
Andrzej Jamróz - astrolog - Kraków

Witam Państwa,

Andrzej Jamróz. Astrologię traktuje jako wiedzę o wpływie środowiska kosmicznego na życie ludzi.

Często porównuję horoskop z rozkładem jazdy. Są w nim szanse, obietnice, mniej i bardziej korzystne dla nas rozwiązania. Jeśli tylko chcemy, możemy wybrać dowolną trasę i dowolny autobus. Gwiazdy sugerują, skłaniają, ale nie zmuszają. To my ostatecznie decydujemy o swoim losie.

Łatwo na jego podstawie przewidzieć kryzysy małżeńskie i ewentualnie im zapobiec. Jest to klucz do naszej duszy, psychiki i ciała. Nikt precyzyjniej nie określi naszych atutów i ograniczeń w różnych okresach życia. Warto mieć swój horoskop. Warto raz w roku spotkać się z astrologiem. No i pamiętać o tym, że możemy sami reżyserować swój los, wybierając najlepsze wersje gwiezdnych scenariuszy.

Z horoskopu można wyczytać wiele rzeczy. Nawet to, w jakim miesiącu warto wybrać się na urlop. Pomagają w prognozowaniu chorób. Wiele razy odsyłałem moich klientów do lekarza i dzięki temu można było uchwycić w zalążku to, co za dwa lata stałoby się dramatem. Horoskop doradzi kiedy zmienić pracę, kiedy starać się o dziecko, jak rozplanować wydatki, czy warto ubiegać się o kredyt.

Zapraszam.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 8317

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.57 / 5
głosów: 7
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 20.04.2022, ocena: 5
Zawsze chciałem spotkać się z PANEM Andrzej em nie udało mi się .
Top