Anasis Group

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/990/149166313297476600.jpg
Warszawa 01-820, woj. mazowieckie
Lisowska 62/1
tel.: 662 079 496
http://www.anasisgroup.pl
biuro@anasisgroup.pl
Anasis Group - Warszawa

Karolina Krasińska-Nawara
Założycielka firmy Anasis Group – Event Expert.

Od 2004 roku jest ściśle związana z szeroko pojętą branżą eventową. Przez te 13 lat zapraszano ją do współpracy przy organizacji niezliczonej ilości projektów.
Początkowo pracowała jako weeding planer, ale od 2006 roku zajmuje się wyłącznie organizacją konferencji, kongresów, szkoleń i przyjęć dyplomatycznych.

Zawsze wyróżniała się pomysłowością i dbałością o detale.

W chwili obecnej w Anasis Group skupia najlepszych ekspertów z branży hotelarskiej, gastronomicznej i eventowej. Dorobek tych specjalistów stanowi zarówno obsługa Klientów polskich, jak i praca z zagranicznymi projektami. Dotychczasowe doświadczenie przy profesjonalnej organizacji spotkań jest atutem, który wyróżnia Anasis Group na rynku i pozwala na gwarancję najwyższej jakości usług.

Młodą Parę otaczamy wyjątkową opieką. Stawiamy sobie bowiem za cel przygotowanie wesela, które będzie odpowiadać najskrytszym wyobrażeniom o tej wyjątkowej nocy. Razem z Młodymi skrupulatnie ustalamy przebieg wydarzenia. Zapewniamy całą oprawę wieczoru, zajmujemy się najdrobniejszym szczegółami i wspólnie tworzymy niezapomnianą atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia. Zapraszamy do kontaktu!
Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1830

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top