Ana Lisa Atelier

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3153/153622719774121300.jpg
Wrocław 50-141, woj. dolnośląskie
pl. Nowy Targ 10/11
tel.: 71 344 60 29
http://www.slubne.wroclaw.pl
annalisa@wp.pl
Ana Lisa Atelier - Wrocław

Witamy na stronie salonu sukien ślubnych Ana Lisa Atelier. Ana Lisa powstała z myślą o Pannach Młodych, które poszukują dla siebie czegoś wyjątkowego i oczekują, że ich typ urody i osobowość zostanie odpowiednio podkreślona i wyeksponowana.

Współpracujemy z firmami, które wyznaczają najnowsze trendy mody ślubnej na całym świecie - gwarantując jednocześnie najwyższą jakość. W swojej ofercie posiadamy takie kolekcje jak: Benjamin Roberts, Modeca, Herms, Sweethearts i Venus.

Realizujemy projekty indywidualne w szyciu na miarę zarówno sukien ślubnych jak i wizytowych. Zespół stylistów pomoże Ci dobrać odpowiedni fason kierując się Twoimi szczególnymi wymaganiami zachowując najwyższą staranność wykonania i profesjonalny poziom obsługi.

Suknia ślubna to istotny zakup. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, powstało Atelier Ana Lisa .

Posiadamy wysoki standard obsługi, duże, wygodne kabiny  i oczywiście unikalne kreacje stworzone przez znanych projektantów mody ślubnej.


Suknię Ślubną powinno się zamówic u nas z 4 miesięcznym wyprzedzeniem. Tyle czasu bowiem jest potrzebne do produkcji danego modelu, dopasowania do sylwetki oraz przesyłki loco Wrocław.


Przy zamówieniu kreacji ślubnej istnieje możliwość wpłacenia zadatku a resztę kwoty można rozłożyć na wygodne dla siebie raty. O szczegóły prosimy pytać na miejscu w salonach

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1703

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 5
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top