AN-MAX Video & Foto Studio

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1367/151236829784991000.jpg
Olsztyn 11-040, woj. warmińsko-mazurskie
Dobre Miasto
tel.: 690 835 835
http://www.WeselnaTV.pl
mariuszp10@wp.pl
AN-MAX Video & Foto Studio - Olsztyn

Usługi wideofilmowania i fotografii ślubnej oraz różnego rodzaju imprez i uroczystości rodzinnych wykonujemy od ponad 10 lat. Obsłużyliśmy w tym czasie kilkaset wydarzeń (najwięcej ślubno-weselnych rzecz jasna), dzięki czemu posiadamy ogromne doświadczenie, co zwłaszcza przy uroczystościach weselnych, ma nie lada znaczenie, gdyż są to wydarzenia, przy których nie ma możliwości wykonania powtórnego nagrania i przeoczenie jakiegoś momentu może mieć bardzo przykre konsekwencje.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie. Nikomu niczego  nie narzucamy a zadowolenie klienta traktujemy jako najlepszą  reklamę naszych usług.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając  się  jak  najlepiej sprostać jego oczekiwaniom. Nie narzucamy żadnych schematów typu "minęła godzina 1:00 więc wychodzimy" albo trzeba dopłacać. Sami określacie, do którego momentu mamy przebywać na Waszej uroczystości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz do kontaktu z nami. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania oraz doradzamy w kwestiach ślubno-weselnych.

Zapraszamy.   

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3189

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top