Ambasada Urody Wellness & Spa

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/457/149166312773406000.jpg
Opole 45-273, woj. opolskie
Pużaka 13
tel.: 77 400 80 13
http://https://ambasadaurody.com/
ambasada@ambasadaurody.com
Ambasada Urody Wellness & Spa - Opole

Ambasada Urody Wellness & Spa – priorytetem dla nas jest wysoka jakość i profesjonalizm. Zabiegi dobierać będzie indywidualnie wysoko wykwalifikowany personel, zgodnie z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami. Zapewni to Tobie najwyższy poziom świadczonych usług w ciepłej i miłej atmosferze, estetycznym otoczeniu, w którym będziesz miał poczucie komfortu i troskliwej opieki w trakcie zabiegów.

Ambasada Urody Wellness & Spa ucieleśnia ideę SPA, która jest synonimem luksusu i holistycznego dbania o samopoczucie psychiczne i fizyczne. Wychodzimy naprzeciw Twoim marzeniom i oczekiwaniom, tak aby każdy ranek dał Tobie szanse poczucia się szczęśliwym.

Ambasada Urody Wellness & Spa stanowi czarodziejską krainę, która dzięki swojemu wyjątkowemu wnętrzu łączy w sobie dwa światy: starożytny i nowoczesny. Z jednej strony podczas zabiegów prowadzonych metodami tradycyjnymi i naturalnymi, otaczają nas wonie aromatycznych olejków, egzotyczny aromat kojących kąpieli, przy dźwiękach łagodnej muzyki relaksu. Z drugiej strony oferujemy terapię w oparciu o najlepsze kosmetyki wyselekcjonowanych firm, stosujących najnowsze rozwiązania technologiczne, jak również wykorzystujemy nowoczesny i profesjonalny sprzęt, który zwiększa skuteczność prowadzonych przez nas zabiegów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4412

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top