Amadeusz Dom weselny sala weselna

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1984/149166314754207900.png
Łódź 91-365, woj. łódzkie
Brzoskwiniowa 2 (róg ul. Zgierskiej)
tel.: 601 813 075 lub 42 658 83 12
http://wesela-amadeusz.pl
biuro@wesela-amadeusz.pl
Amadeusz Dom weselny sala weselna - Łódź

Planując wesele, każdy marzy, by to szczególne wydarzenie pozostawiło niezatarte wspomnienia nie tylko u młodej pary, ale również ich gości. Dlatego tak ważna jest pomoc profesjonalistów podczas planowania tej niezwykłej uroczystości. Miejsce, jego atmosfera oraz pyszne, elegancko podane potrawy i oczywiście muzyka, przy której będą się bawić ma ogromne znaczenie.

Nasza ekskluzywna sala weselna istnieje od 1999 roku. To doskonałe miejsce na zorganizowanie wspaniałego wesela.
Nasze atuty to wnętrza urządzone ze smakiem i elegancją, wyśmienita kuchnia, profesjonalna obsługa, i ogromne doświadczenie, którym służymy Państwu, pomagając w ustaleniu wszystkich szczegółów przyjęcia, aby ta szczególna uroczystość była wyjątkowym i niezapomnianym wydarzeniem.

Niezwykły klimat uroczystości i rodzinną atmosferę zapewnimy dzięki zespołowi muzycznemu Amadeusz Band. Ich profesjonalizm, doświadczenie i repertuar muzyczny gwarantują świetną zabawę do bladego świtu.
To nie wszystko, co możemy Państwu zaoferować.

Posiadamy pokoje gościnne oraz duży monitorowany parking, by zapewnić wygodę i bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom przyjęcia weselnego.

Apartament dla Młodej Pary GRATIS!

Zdajcie się Państwo na naszą fachową pomoc a sprawimy, że ten najważniejszy i najpiękniejszy dla Was dzień będzie spełnieniem nie tylko Waszych oczekiwań, ale i marzeń!
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego Domu Weselnego na żywo!
 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3075

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top