Alpha Creation Studio - Wideofilmowanie Wesel

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9580/161857966040801600.jpg
Szczecin 70-364, woj. zachodniopomorskie
Jagiellońska 24
tel.: 731762509
http://www.alphacreation.pl
studio@alphacreation.pl
Alpha Creation Studio - Wideofilmowanie Wesel - Szczecin

Oferujemy niepowtarzalne i pełne emocji ujęcia bez tandety! Bierzemy twój najpiękniejszy dzień w życiu bardzo poważnie. Obiektywy będą koncentrować się głównie na was i przedstawią waszą historię w formie ślubnego klipu video. Jako kamerzyści - gwarantujemy Ci moc teledysku. A naszym nadrzędnym zadaniem jest sfilmowanie twojej uroczystości w najlepszej możliwej jakości. Film to jest właśnie coś co robimy znacznie lepiej od konkurencji! Dlatego jesteśmy chętnie wybierani do takich zadań jak filmowanie Waszych najwspanialszych chwil. Wzruszenie i radość zostaną profesjonalnie złapane przez kamerzystów i zmontowane w spójną całość. Wykorzystujemy ujęcia z bezzałogowego statku powietrznego czyli tak zwanego „Drona” oraz znajdujemy niepowtarzalne perspektywy z kamer filmujących w super ostrej jakości 4k, które gwarantują nagranie każdego ważnego szczegółu. Filmy Ślubne przyczynią się do umocnienia w pamięci rodziny tych najważniejszych wspomnień. W Ślubnej ofercie otrzymasz wiele form i nośników, na których będziecie mogli znaleźć Wasze wspomnienia. Nasze realizacje przejrzysz na stronie internetowej Alpha Creation Studio: https://alphacreation.pl/reportaze

 

Skorzystaj z usług naszych specjalistów od filmu o tematyce weselnej. Śmiało napisz do Nas, a my damy odpowiedź tak szybko jak to tylko możliwe. Alpha Creation Studio czyli nagranie przez kamerzystę Ślubnego w Szczecinie i nie tylko. Nie zwlekaj! Oczekujemy na twoje zapytania ofertowe. Filmowanie Twojego wydarzenia z najlepszej perspektywy w formie wideo. Dzięki naszym umiejętnością nagrań w najwyższej jakości możesz przejść nawet niedostępne granice twojej wizji wesela, tak powstanie klip wideo który w pamięci waszej rodziny zostanie na zawsze, w raz z towarzyszącymi ceremonii ślubnej emocjami.

 

Wszystkie emocje, uczucia zostaną profesjonalnie złapane przez naszych pracowników i zmontowane w spójną całość. Wykorzystujemy ujęcia z bezzałogowego statku powietrznego czyli tak zwanego „Drona” oraz znajdujemy przepiękne kadry z najnowszego i najlepszej jakości sprzętu filmowego. Używamy kamer w jakości 4k lub Full HD. Głownie używamy sprzętu od Sony i Canon. Sprzęt jest wyposażony w różne akcesoria wspomagające prace filmowca na ślubie. Stabilizacja nie stanowi dla nas problemu dzięki używanym gimbalom. Jakość Pro to nasze motto!

 

 

Oferujemy także pakiety fotograficzne wraz z wideo. W cenie 4650zł jesteśmy w stanie wykonać poniższy reportaż:


• reportaż fotograficzny w dniu ślubu, (minimum 150 sztuk zdjęć)
• fotografie, które następnie po poddaniu profesjonalnej obróbce zostaną umieszczone na płycie DVD oraz pamięci nośnej (pendrive) (4 kopie),
• odbitki w rozmiarze 15x21 cm ( 30 sztuk),
• teledysk ze ślubu , najciekawsze fragmenty około 3 minut
• film z dłuższymi fragmentami z uroczystości (30-50 min) ceremonia w kościele, wejścia na sale, cały pierwszy taniec oraz całe dłuższe fragmenty z oczepin żeby pokazać zabawę.
• teledysk ślubny, film z dłuższymi fragmentami umieszczony na płycie DVD oraz pamięci nośnej (razem z fotografiami).

Jesteśmy od przygotowań do końca oczepin lub do 1:00.

 

Jako znane na terenie całego województwa studio filmowe zdajemy sobie sprawę, ile zależy od profesjonalizmu i rzetelności. Bez względu na to co chcesz chciałbyś zarejestrować- wartość klipu wideo jest nie do przecenienia i nie należy jej pomijać. Reportaż ze Ślubu aktualnie jest bardzo ważny w retrospekcji więc postaw na sprawdzone i doświadczone studio jeśli zależy ci na wzruszającym klipie ślubnym. Twój film będzie "dopieszczony" do ostatniego szczegółu. Wzorujemy się tylko na naszych oryginalnych pomysłach i koncepcjach. Jako studio z doświadczeniem wiemy jak odpowiednio podejść do tematu. Nie musisz się obawiać jakichkolwiek niedopatrzeń. Po prostu zostaw to ważne zadanie w rękach odpowiedzialnych i kreatywnych ludzi.

Wyznajemy poniższe zasady podczas nagrywania dla Was wideoklipu ślubnego:

1. Zero tandety. Nie potrafimy znieść staromodnych klipów i kiczowatych przejść.
2. Maksymalna jakość! Nagrywamy sprzętem wysokiej jakości, który opanowaliśmy do perfekcji.
3. Priorytetem jest szczęście pary. To najważniejszy dzień w ich życiu!

Galeria
Jak do nas dojechać?
Zobacz mapę

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 108

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top