All in White Photography

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1934/149166314611231800.jpg
Toruń 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
ul. Poznańska 3a/8
tel.: 606 814 786
http://www.allinwhite.pl
foto@allinwhite.pl
All in White Photography - Toruń

Witamy na naszym profilu.

Jesteśmy parą, która od samego początku znajomości wspólnie dzieli pasję do fotografii. Prywatnie małżeństwo i od niedawna niewyspani, ale szczęśliwi rodzice. Na co dzień lubimy surową prostotę z małą domieszką stylu vintage.

Uwielbiamy długie spacery z aparatem, spędzanie czasu z bliskimi, a do szczęścia wystarczy nam aromatyczna kawa i ciasto.

Już na etapie szkoły średniej ciągnęło nas do nietypowych i ciekawych zajęć. Chcieliśmy, żeby nasza ścieżka zawodowa była również przygodą, dlatego zabraliśmy się za studia archeologiczne, gdzie się poznaliśmy, oraz za robienie zdjęć. Tak udało nam się połączyć pasję z pracą i trwa to do dnia dzisiejszego.

Przed pracą staram się jak najlepiej Was poznać, aby relacje jakie będą nam towarzyszyły były jak najbardziej swobodne. To pozwoli nam uniknąć zbędnego spięcia i uzyskać na zdjęciach szczerą radość i wzruszenie. Dlatego zawsze namawiam na sesję narzeczeńską. Taka sesja jest miłą pamiątką, a jednocześnie okazją do omówienia szczegółów ślubu.

Staram się abyście na ślubie i weselu zapomnieli o obiektywie i bez przeszkód mogli cieszyć się chwilą. Współpracuje z całą ekipą obsługującą wesele, tak aby tworzyć zgrany zespół. Dzięki temu nie umknie mi żaden ważny element uroczystości, a Wy będziecie czuć się komfortowo w tym ważnym dla Was dniu.

Plener ze mną to już zabawa:) Dużo rozmawiamy, żartujemy, śmiejemy się, i wówczas pozowanie przychodzi łatwo i przyjemnie. Dzięki temu, że sesje plenerowe wykonuję z żoną, mam dodatkową parę oczu, której nie umkną ważne detale.

Na sesje plenerowe zabieram ze sobą osobę towarzyszącą, dzięki czemu mam dodatkową parę oczu, której nie umkną ważne detale, oraz pomoc przy obsłudze sprzętu.

Jeśli zdecydujecie się abym towarzyszył Wam w dniu Waszego ślubu, dokonam wszelkich starań żebyście dostali wspaniałą pamiątką, a moje towarzystwo, było dla Was ciekawą przygodą i miłym wspomnieniem.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2397

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top