Akademia Tańca Silesia

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1315/151817275184300600.jpg
Chorzów 41-500, woj. śląskie
Floriańska 26
tel.: 663 580 921,
http://www.taniec-silesia.pl
silesia.studio@wp.pl
Akademia Tańca Silesia - Chorzów

Serdecznie zapraszamy do naszego Studia. Chcemy, aby Szkoła Tańca była dla Was nie tylko miejscem nauki, ale dzięki atmosferze tworzonej przez nas wszystkich, także sposobem na życie.

Nasz zespół składa się tylko z wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. U nas nie znajdziecie ludzi z przypadku. Wszystkich nas bowiem połączył jeden cel i jedno marzenie, a mianowicie profesjonalizm i pasja do tańca. Dzięki wieloletnim treningom szlifowaliśmy swoją formę taneczną, a całą wiedzę o tańcu przekazywali nam fachowcy nie tylko z Polski, ale także z zagranicy.

Prowadzimy zajęcia głównie dla osób dorosłych oraz młodzieży z wybranych form tanecznych tj. latino & salsa solo, multidance, hip hop, dacehall, itp.
.. ale Studio Tańca Silesia to przede wszystkim taniec towarzyski dla par, w stylu standardowym oraz latyno-amerykańskim. Uczymy również tańca użytkowego (disco samba, disco fox). Dodatkowo posiadamy szeroko rozbudowaną ofertę zajęć dla Narzeczonych – począwszy od zajęć indywidualnych, a kończąc na organizacji pokazów tańca na przyjęciach weselnych.

Proponujemy naszym Kursantom bardzo efektywne programy kursów tańca.

ZAPRASZAMY!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1428

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.60 / 5
głosów: 5
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 08.12.2020, ocena: 5
Polecamy
Dodano: 23.08.2018
Polecam
Top