Akademia Tańca

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3228/151817359915647000.jpg
Warszawa 00-901, woj. mazowieckie
Pl. Defilad 1
tel.: 501 607 805
http://www.akademiatanca.pl
sulewscy@akademiatanca.pl
Akademia Tańca - Warszawa

Akademia Tańca

Monika i Ireneusz

Jesteśmy zawodową parą taneczną. Posiadamy najwyższą klasę taneczną "S" w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Karierę taneczną rozpoczęliśmy w 1981 r. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów:

mistrzostwo Polski w kategorii Dance Show,

wicemistrzostwo Polski Par Zawodowych w tańcach latynoamerykańskich,

kilkukrotne mistrzostwo Okręgu Warszawskiego,

wielokrotne finały Mistrzostw Polski Par Zawodowych w tańcach latynoamerykańskich,

wielokrotne finały Mistrzostw Polski Par Amatorskich klasy tanecznej "S" w tańcach latynoamerykańskich.

Ślub za pasem i trzeba nauczyć się tańca, który rozpocznie imprezę weselną? Jeżeli chcecie Państwo zaskoczyć i zachwycić swoich gości, zapraszamy do naszej Akademii Tańca M&I Sulewscy, gdzie profesjonaliści pomogą Wam w nauczeniu się kroków i uniknięciu konieczności improwizowania.

Specjalne kursy dla narzeczonych to możliwość zdobycia umiejętności, które przydadzą się nie tylko w trakcie wesela. Naukę walca angielskiego, wiedeńskiego, disco samby, disco swingu czy rock'n'rolla można spożytkować w przyszłości i iść przez życie tanecznym krokiem.

Nauczamy tańca towarzyskiego tak, aby zdobyte umiejętności można było pokazywać na rozmaitych imprezach ze znajomymi czy uroczystościach rodzinnych. Nasi Klienci najczęściej wybierają naukę walca angielskiego - tańca prostego, ale zmysłowego i niezwykle przyjemnego. Przy dźwiękach orkiestry i z uśmiechem na ustach można zadziwić rodzinę i znajomych, jednocześnie pozbywając się stresu związanego z tym ważnym w życiu każdej pary młodej wydarzeniem.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1678

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top