Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1297/151860407415579400.jpg
Lublin 20-838, woj. lubelskie
Kiepury 5
tel.: 503 608 284, 500343561 - na ten numer dzwonić
http://apt.lublin.pl/
apt@apt.lublin.pl
Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek - Lublin

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek

Magdalena Woszczek  posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną  "S". Jest  tancerką, dyplomowanym pedagogiem  ogólnym i specjalnym , dyplomowanym nauczycielem i instruktorem tańca - posiada tytuł Instruktora Tańca Sportowego przyznany przez Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej ,dyplomowany instruktor Zumby i ZumbaKids, jak również zdobyła certyfikat i tytuł animatora różnych form tanecznych, rekomendowany przez MEiN. 

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 1988 roku i trwa ona do dziś. Od najmłodszych lat uczestniczyła w szkoleniach i trenowała pod okiem najlepszych polskich trenerów tańca towarzyskiego oraz największych światowych sław tanecznych m. in.: Romana i Moniki Pawelec, Augustina  Equrroli i Joanny Szokalskiej, Collina James'a, Grahama Oswicka, Ruuda Vermeya, Judy Frayer i wielu innych. Przynależność do Klubów Sportowych Tańca Towarzyskiego dała jej możliwość zdobycia wielu wysokich miejsc i tytułów na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach.


Brała udział w niemal wszystkich ważnych imprezach krajowych oraz międzynarodowych. Dzięki jej niewyobrażalnemu zapałowi i nieustannym poszerzaniu wiedzy oraz rozwijaniu umiejętności praktycznych szybko zdobyła doświadczenie jako tancerka i instruktor.

Nasza szkoła to idealne miejsce zarówno dla tych, którzy chcą nauczyć się tańczyć od podstaw, jak też tych, którzy pragną rozwijać swoją taneczną pasję i doskonalić umiejętności. Oferujemy naukę różnych stylów tanecznych, w tym między innymi hip hop, tango argentino, sexy Dance, Salsa czy Taniec Towarzyski i inne.

Kursy tańca – salsa, tango i wiele innych

Profesjonalizm i doświadczenie naszych instruktorów sprawia, że zajęcia są bardzo dobrą formą spędzania wolnego czasu. Służymy również pomocą w trakcie wybierania najodpowiedniejszego kursu tańca. Uwzględniamy oczekiwania naszych kursantów i bierzemy pod uwagę stopień zaawansowania.

Zaufaj zawodowcom! Zapraszamy do najlepszej szkoły tańca w Lublinie - Akademii Promocji Tańca!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Dla dorosłych

Dla dzieci i młodzieży

Dla kobiet

Rodzic + dziecko

Pierwszy Taniec

Pierwszy Taniec dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu. Dlatego w sprawach kluczowych warto skorzystać z pomocy specjalistów:)
Zajęcia te pozwalają na szczególną realizację potrzeb każdej pary, uwzględniają dobór muzyki, dobór odpowiedniego tańca i choreografii, w której dana para będzie dobrze wyglądać i dobrze się czuć w ten wyjątkowy dzień.
Zaufaj Nam i pozwól, że pomożemy Ci przygotować perfekcyjną taneczną oprawę Twojego wesela!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2861

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.75 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 29.08.2018
Szczerze polecam - Magda to niezwykle cierpliwa i wyrozumiała instruktorka - tak jest bo sprawiła, że nawet ja podczas pierwszego tańca wyglądałem jak bym tańczył. A tak na serio to ma znakomite podejście do ludzi. Polecam, zachęcam i namawiam. Dzięki nauce chyba złapałem bakcyla na taniec! Dzięki APT!
Dodano: 29.08.2018
Rewelacyjna nauczycielka polecamy Panią Magdę. Nauczyła dwie lewe nogi :) :)!! Układ był dopasowany do nas, pomogła w doborze muzyki !!
Dodano: 29.08.2018
Super nauczycielka :)!! Polecamy gorąco nasz pierwszy taniec wygladał bosko :)
Top