Akademia Fitness

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/989/149166313296384400.jpg
Ciechanów , woj. mazowieckie
Strażacka 5
tel.: 23 684 12 86 lub 698 038 103
http://https://pl-pl.facebook.com/Akademia-Fitness-140851372645180/
akademia.fitness@gmail.com
Akademia Fitness - Ciechanów

Zapraszamy na ćwiczenia:

ATC (AntyCellulit) - ćwiczenia wzmacniające miejsca, gdzie pojawia się cellulit (biodra, uda i pośladki, również ramiona, łydki i okolice brzucha). W programie ATC ćwiczenia mają charakter drążący i naprzemienny, co pobudza bieg limfy i usuwanie toksyn z przestrzeni międzykomórkowych. Średnia intensywność zajęć sprzyja uwalnianiu rozłożonego nierównomiernie w grudkach tłuszczu.

ABT - seria gimnastycznych ruchów i pozycji. Ćwiczenia nastawione na mięśnie brzucha, pośladków oraz ud. Idealne dla rzeźbienia ciała. Gimnastyka nie jest ciężka, a powtarzając ją regularnie, osiąga się wynik w postaci silniej i kształtnej sylwetki.

TBC (TOTAL BODY CONDITION) - odmiana aerobiku polegająca na rzeźbieniu mięśni ciała, dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom aerobowym wykonywanym w rytm szybkiej muzyki dyskotekowej. TBC powoduje zwiększenie wydolności fizycznej organizmu, wzmacnia siłę mięśni oraz poprawia koordynację ruchów. W zajęciach TBC mogą brać udział osoby w każdym wieku.

STEP AEROBIC - zajęcia mają na celu zwiększenie wytrzymałości organizmu, poprawę koordynacji ruchowej, redukcję tkanki tłuszczowej a przede wszystkim wzmocnienie dolnych partii mięśniowych. Główny nacisk położony jest na mięśnie ud i łydek. Ćwiczenia te nie są przeznaczone dla osób z problemami stawów kolanowych, skokowych oraz kręgosłupa, ponieważ w trakcie ćwiczeń dochodzi do przeciążeń kolan, bioder i kostek .

FATBURNING - Zajęcia o średniej intensywności. Trening aerobowy o charakterze pracy ciągłej z umiarkowaną intensywnością, mający na celu redukcję tkanki tłuszczowej. Proste kroki, łączone, nieskomplikowane układy choreograficzne wykonywane przy odpowiednio dobranej intensywności. Trening mający na celu wprowadzenie organizmu w przemiany tlenowe, będące podstawą spalania tkanki tłuszczowej.

STRETCHING - ćwiczenia polegające na uelastycznieniu mięśni, zwiększeniu ruchomości stawów i redukcji napięcia. Rozciąganie jest doskonałym ćwiczeniem odprężającym, uspokajającym i ochładzającym cały organizm po wysiłku.

TANIEC BRZUCHA - ruchy tańca orientalnego wzmacniają umięśnienie, rozluźniając je i czyniąc wytrzymałymi, ćwicząc napięcie mięśni. Wzmacniają i ujędrniają mięśnie stóp, łydek i ud, chroniąc przed zaburzeniami krążenia dzięki aktywności nóg i kompletnego przylegania stóp do ziemi.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3332

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top