AK Jubiler

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2959/153218620156191700.jpg
Lubin 59-300, woj. dolnośląskie
Paderewskiego 90C
tel.: 662 948 995
http://www.ak-bizuteria.pl
m.kruszewski@ak-bizuteria.pl
AK Jubiler - Lubin

Dlaczego właśnie AK-Biżuteria?

1. Najniższe ceny w Polsce!

Gwarantujemy, że nasze ceny w sklepie są najniższymi cenami w kraju. Jeżeli znajdziecie Państwo gdziekolwiek, oferowane przez nas wyroby w niższej cenie - zaoferujemy Ci jeszcze lepszą - obniżoną cenę.

2. Ponad 1000 wzorów pierścionków zaręczynowych i obraczek ślubnych.

Tak szeroki wybór gwarantuje, że znajdziecie Państwo swój wymarzony pierścionek zaręczynowy oraz idealne obraczki ślubne.

3. Zakup objęty sa Programem Ochrony Kupujących Ceneo.

Państwa zakupy są ubezpieczone do kwoty 10.000 zł. Program Ochrony Kupujących obejmuje tylko najlepsze i sprawdzone przez Ceneo sklepy internetowe w kraju W dowód uznania jakości towarów i usług oferowanych przez AK-Biżuteria jest gwarancja Ceneo wraz z grupą Allegro, która proponuje wrot pieniędzy w przypadku gdyby towar otrzymany przez Państwa rónił się znacząco od produktu zamawianego.

4. Gwarantujemy satysfakcji badź zwrot pieniędzy.

Jako prawdopodobnie jedyny sklep z obrączkami w Polsce dajemy gwarancję zwrotu pieniędzy. Jesteśmy tak pewni jakości sprzedawanej przez nas biżuterii, iż gwarantujemy, że jeśli z jakiegokolwiek powodu zakupione obrączki nie będą spełniay Państwa oczekiwań - zwrócimy Wam pieniądze bez zadawania żadnych pytań.

5. 100% pozytywnych komentarzy klientów, którzy dokonali zakupu w AK-Biżuteria.

Jeśli mają Państwo nadal wątpliwości prosimy o  przeczytanie komentarzy od klientów AK-Biżuteria. Możemy pochwalić się 100% pozytywnymi komentarzami. To po raz kolejny  potwierdza jakość naszych obrączek i pierścionków. Komentarze mogą Państwo znaleźć na Ceneo.pl i Allegro.pl

Zapraszamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2660

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.00 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top