AIMOR

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3066/153665761941670200.png
Olsztyn 10-416, woj. warmińsko-mazurskie
Towarowa 9
tel.: 517 708 151
http://https://aclari.pl/
kontakt@aimor.pl
AIMOR - Olsztyn

Zdobyte ponad 20-letnie doświadczenie pozwala nam tworzyć biżuterię z brylantami, która urzeka swoim pięknem. Nasi pracownicy posiadają niesamowite wyczucie stylu w branży jubilerskiej. Dzieki czemu wyroby marki Aimor  są ponadczasowym symbolem miłości i doskonałym prezentem, który wzrusza serce kobiety.

Jako eksperci w swojej  dziedzinie oferujemy szeroką gamę wyrobów z brylantami o najwyższej jakości. Nasze standardy obsługi dają komfort i prestiż zakupów naszym klientom. Naszym celem jest dostarczać magię brylantów w jak najbardziej przystępny sposób po to aby zawsze Wzruszyć serce kobiety.

Jeżeli szykujesz się do zmiany stanu cywilnego i szukasz odpowiedniej biżuterii powinieneś zapoznać się z naszą oferta. Zakochanym i pewnym mężczyznom możemy polecić pierścionki zaręczynowe z brylantem, dzięki którym wasza wybranka na pewno powie historyczne "tak!". Ponadto w naszej ofercie znajduje się inna biżuteria z diamentami. Każda kobieta ceniąca sobie elegancję i klasę powinna sprawdzić naszą ofertę.

Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasze produkty są najwyższej jakości. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2536

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top