Agroturystyka Ranczo

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1213/149166313524365100.jpg
Nidzica 13-100, woj. warmińsko-mazurskie
Jabłonka 57
tel.: 89 625 94 32 lub 502 602 156
http://www.agroranczo.com
jbojarska@wp.pl
Agroturystyka Ranczo - Nidzica

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE „RANCZO” W JABŁONCE nad jeziorem Omulew .

Wypoczynek przez cały rok na urokliwych Mazurach. Proponujemy Turystom wypoczynek w domu całorocznym, w przyczepach kempingowych lub namiotach własnych. W domu do dyspozycji gości jest salon kominkowy, wyposażona kuchnia, taras, ogród, 3 pokoje, TV w każdym pokoju, 2 łazienki.

Teren jest oświetlony, ogrodzony, aneks kominkowy z grillem, WC, natrysk z ciepłą wodą, punkty czerpania wody, wydzielone miejsca na ognisko, huśtawki, piaskownice, mini skansen urządzeń rolniczych. Goście wypoczywający na „RANCZO” mogą korzystać z łowiska, boisk do siatkówki plażowej, badbingtona, koszykówki, grilli i rowerów. Gospodarze dla chętnych organizują spotkania integracyjne przy ognisku, spływy kajakowe przepięknymi „dzikimi szlakami” po jeziorach i rzekach oraz z w „Ogólnopolskim Konkursie Zielone Lato” otrzymaliśmy specjalne wyróżnienie na najlepsze gospodarstwo agro-eko- turystyczne 2000 w woj. warmińsko mazurskim, a 2005 r nominację do Konkursu „Najlepsza Usługa Turystyczna Warmii i Mazur w Kat. Usługi Turystyczne.

Zapewniamy gościom spokój, ciszę, miłą atmosferę, dużo przestrzeni, kontakt z przyrodą i domowymi zwierzętami. „RANCZO” położone jest w cichym zakątku Jabłonki, przy szlaku rowerowym i lesie obfitującym w grzyby , jagody, . Do plaży, wypożyczalni sprzętu wodnego, PKS - 400m; sklepu, restauracji – 800m Doskonałe miejsce do uprawiania turystyki wodnej i lądowej; pieszej, rowerowej, na nartach biegowych . Bezprzewodowy dostęp do Internetu!

Lubisz spokój, jeziora i las wypoczywaj u nas!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4693

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top