Agora

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3163/153622588217057200.png
Wrocław 52-416, woj. dolnośląskie
Ludwika Solskiego 6
tel.: 71 364 50 40
http://www.modaslubna-agora.pl
salon@modaslubna-agora.pl
Agora - Wrocław

Agora

Tradycja naszej rodzinnej firmy sięga trzech pokoleń. Doświadczenie zdobyliśmy w Europie Zachodniej oraz Ameryce, obserwując zmieniające się trendy na przestrzeni wielu lat. Suknie ślubne projektujemy z pasją by oddać magię zachodu lat 60’ i 70’. Każda kreacja przemyślana jest  z wielkim zaangażowaniem, łącząc tradycję i najnowsze trendy, by stworzyć za każdym razem niepowtarzalną kolekcję.

Wraz z naszymi artystami tworzymy suknie, które mają oddać cudowną atmosferę najważniejszego dnia w życiu każdej panny młodej. W naszych kolekcjach znajdują się również suknie wieczorowe, a ich różnorodność pozwala wybrać kreację na każdą okazję. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów dopasowując się do ich potrzeb, a efekty naszej pracy zobaczyć można na międzynarodowych targach, w których regularnie uczestniczymy.

Nasze suknie wieczorowe tworzymy z myślą o kobietach chcących podkreślić swoją kobiecość. Każda z propozycji posiada własny charakter i styl. Od skromnej dziewczyny po królową parkietu — każda z pań znajdzie kreację, która pozwoli jej zabłysnąć w towarzystwie, a każdy uśmiech rozświetlą kryształy Swarovskiego.

Elegancja, z nutą zmysłowości i odrobiną szaleństwa — tak rodzą się wspomnienia. Bądź piękna i pewna siebie — to przepis na idealny wieczór.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1898

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top