Agencja SPINKI

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1758/149166314196871400.jpg
Kielce 71-472, woj. świętokrzyskie
Kielce
tel.: 691 236 486
http://https://www.agencjaspinki.pl/
biuro@agencjaspinki.pl
Agencja SPINKI - Kielce

Śluby bez spięć, ale ze Spinkami - to sprawdzona recepta na naprawdę najpiękniejszy dzień w życiu. Nasze doświadczone wedding plannerki są zdolne do wszystkiego i gotowe na wszystko! 

Niezapomniane śluby, oryginalne przyjęcia i pełne praktycznej wiedzy szkolenia - to wszystko spinają Spinki! Łącząc przy tym kreatywność, pasję, miłość do dobrego stylu i nutkę szaleństwa.

Przyjęcia zaczęliśmy organizować przecież w 2006 (jako jedna z pierwszych w Polsce agencji ślubnych!) pod szyldem Perfect Moments… Ale czy chwile, które pamięta się najdłużej i wspomina się najlepiej, zawsze są idealne?

Za to SPINKI mieszczą w sobie tyle znaczeń!

Jeśli organizujemy dla Ciebie przyjęcie weselne, nie zapomnisz ani o spinkach dla Pana Młodego, ani o tych dla Panny Młodej. Ani o żadnym innym ważnym elemencie - zepniemy wszystko dla i za Ciebie!

Jeśli zatrudniasz nas do wyprawienia imprezy, możesz cieszyć się każdym jej momentem, spinamy się tylko my (do pracy oczywiście)!

Jeśli zajmujemy się doborem podwykonawców, możesz mieć pewność, że pospinamy ich w świetnie współpracujące zespoły - u nas nie ma przypadkowych wyborów.

Jeśli spodoba Ci się nasze zaangażowanie przy organizacji przyjęcia, możesz rzucić nam kolejne wyzwanie - i to będzie swoisty spin-off! ;)

A jeśli marzy Ci się uszczęśliwianie innych (albo siebie!) tworzeniem niezapomnianych przyjęć ślubnych - całą naszą wiedzę i doświadczenie z organizacji kilkuset różnych imprez spięliśmy w kursach i warsztatach w Akademii Pani Spinki.

Moglibyśmy jeszcze napisać coś o spinach z fizycznego punktu widzenia, ale znacznie bardziej wolimy chemię… międzyludzką :)

I jak, spinamy się z Twoją wizją agencji eventowej?

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1969

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top