Agencja Fotografow Slubnych

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2353/153675678395439400.jpg
Warszawa 02-796, woj. mazowieckie
Zaruby 9/16
tel.: 602 395 051
http://www.agencjafotografowslubnych.pl/
biuro3@agencjafotografowslubnych.pl
Agencja Fotografow Slubnych - Warszawa

Jesteśmy Agencją Fotografów Ślubnych z branży show biznesu działającą na rynku ponad 20 lat. Fotografujemy śluby i wesela największych gwiazd polskiego show-biznesu, które zaufały nam i zaprosiły do upamiętnienia tego jednego z  najważniejszych dni w życiu.

Co robimy?

Po pierwsze fotografujemy, po drugie fotografujemy i po trzecie fotografujemy… Z wielką pasją – warto dodać.

Uwielbiamy fotografować śluby. Dlaczego?

Najpiękniejsze zdjęcia powstają właśnie podczas Tego Wyjątkowego Dnia. Wiemy, że wtedy  każdy i każda z Was chce się poczuć wyjątkowo. Być jak GWIAZDA CZERWONEGO DYWANU. Pomożemy Ci spełnić te marzenia, bo wiemy jak to zrobić.

Fotografia – ułamek sekundy, który trwa wiecznie.

Uwiecznimy pełen uroku, zabawny czas podczas Waszych nerwowych przygotowań przedślubnych; zatrzymamy w kadrze ulotne momenty wzruszeń podczas ceremonii ślubu oraz  szalone chwile zabawy podczas wesela.

Zaproponujemy Ci niebanalną sesję – nasza kreatywność i otwartość na najbardziej zwariowane pomysły na pewno Cię zaskoczy! Nie ma dla nas niemożliwego – sesja pod wodą, w powietrzu, na szczycie góry? Proszę bardzo, granicą jest tu tylko Twoja wyobraźnia…

Jak nas zarezerwować?

Pracujemy na terenie całej Polski, przyjmujemy również zlecenia za granicą.

Obejrzyj nasze zdjęcia, wybierz fotografa, którego styl najbardziej Ci odpowiada i zadzwoń lub wyślij maila. My zajmiemy się resztą. Przygotujemy Ci ofertę oraz propozycje na Twoją wymarzoną sesję. O nic więcej się nie martw. Jesteśmy tu po to, by spełnić Twoje marzenia.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1851

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top