Agencja Fotograficzna Fotopromedia

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2240/150997904397937900.png
Rzeszów 35-055, woj. podkarpackie
Szopena
tel.: 504 559 964
http://www.fotopromedia.pl
info@fotopromedia.pl
Agencja Fotograficzna Fotopromedia - Rzeszów

Fotografie to wspaniały pomysł na utrwalenie najpiękniejszych wspomnień z życia. Są takie chwile, które chcielibyśmy zatrzymać, albo chociaż móc w każdym memencie do nich wrócić. Takimi chwilami na pewno jest ślub – najważniejszy moment w życiu każdego małżeństwa. Zdjęcia umożliwiają nam powrót do tego czasu, potęgują wspomnienia. Fotografie ślubne łapią nieuchwytne momenty i utrwalają je w obrazie. Warto, aby były one wykonywanie przez profesjonalistów, którzy oddadzą piękno i magiczność tej uroczystości.

Narzeczeni oczekują uslugi na najwyższym poziomie i chcą mieć na pamiątkę przepiękne zdjęcia ślubne. Fotopromedia to agencja fotograficzna z Rzeszowa świadcząca usługi z zakresu fotografii – również ślubnej. Organizujemy plenery ślubne w przepięknej scenerii Rzeszowa, okolic i w każdym zakątku kraju. Przygotowujemy fotograficzne relacje ze przygotowań do ślubu, uroczystej ceremonii oraz zabawy i wesela.

Nasza agencja to efekt ciężkiej pracy oraz miłości do fotografii, która jest dla nas nie tylko zawodem ale i pasją. W swoją pracę wkładamy dużo serca, ponieważ wiemy, ze zdjęcia to pamiątka na zawsze. W zdjęciach ślubnych szczególnie staramy się oddać ogrom emocji, radości i miłości.

Dbamy o to, aby nasze fotografie ukazywały charakterystyczny styl naszej pracy. Nasze zdjęcia są zawsze w znakomitej jakości. Aranżujemy indywidualne sesje ślubne w plenerze, wybieramy najatrakcyjniejszą scenerię i tworzymy klimat, który potem chcemy oddać za pomocą fotografii. Jako firma z Rzeszowa, organizujemy sesje w ciekawej, rzeszowskiej scenerii, ale nie tylko. Działamy na terenie w całego kraju, przyjmujemy zlecenia spoza Rzeszowa. Dostosowujemy się do życzeń klienta i nie boimy się wyzwań!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2486

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top