Agencja AMP - Advanced Marriage Projects

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/652/149166312992326400.gif
Wrocław 00-710, woj. dolnośląskie
Wrocław
tel.: 501 55 99 08 lub 71 341 54 93
http://www.agencja-amp.pl
biuro@agencja-amp.pl
Agencja AMP - Advanced Marriage Projects - Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego oraz opolskiego.
W przypadku zainteresowania organizacją imprezy poza tym obszarem możemy zaproponować Państwu usługi agencji współpracujących z nami w innych rejonach kraju.

Kilkuletnie doświadczenie w branży...
Kilkadziesiąt zorganizowanych wesel i zadowolonych Par...
...to zobowiązuje

Agencja AMP - Advanced Marriage Projects (ang. Zaawansowane Projekty Ślubne) - skąd ta nazwa? Organizacja ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego kojarzy się nierozerwalnie z niezwykle skomplikowanym przedsięwzięciem. Jest często największym projektem, z jakim przychodzi nam zmierzyć się w życiu. Warto w tym miejscu nadmienić, że Właścicielka Agencji AMP może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów, które zdobywała w renomowanych instytucjach finansowych. Wiedza ta procentuje i okazuje się bardzo pomocna w naszej codziennej pracy.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług pozwólcie Państwo wyręczyć się w trudach organizacji i załatwianiu wszelkich spraw związanych ze Ślubem i Weselem. Dzięki nam zaoszczędzicie Państwo Swój cenny czas i pozbędziecie się przedślubnego stresu, który tak często towarzyszy przygotowaniom do Ceremonii. Jednocześnie możecie mieć pewność, że oddajecie się w ręce profesjonalistów, którzy w sposób fachowy i niebanalny spełnią, a nawet wyprzedzą wszelkie Wasze marzenia i oczekiwania.

Proponujemy Państwu pełną gamę usług związanych z organizacją Ślubu i Wesela. Współpracując z nami możecie zlecić kompleksowe przygotowanie Ceremonii lub wybrać oferty niektórych naszych Partnerów. My zaś na bieżąco będziemy informować o kolejnych krokach, jakie poczyniliśmy i konsultować z Państwem proponowane rozwiązania.

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2632

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top