Adrian Kormaniak

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2728/150886415512875900.png
Czechowice-Dziedzice 43-502, woj. śląskie
Tetmajera 16/31
tel.: 607 682 377
http://www.adrianfoto.pl
kormaniak@gmail.com
Adrian Kormaniak - Czechowice-Dziedzice

Witam Państwa,

Fotografia jest moją pasją, zabawą i wyz- waniem. Wykonuje fotografię ślubną w peł- nym zakresie, przygotowania, ceremonie, plenery; a także wszelkie inne imprezy, chętnie realizuję zlecenia nietypowe.

Zatrzymaj czas , zachowaj wspomnienia, emocje, uczucia, a potem ciesz się i wspo- minaj te cudowne chwile zawsze wtedy, kiedy będziesz mieć na to ochotę...

Oferuję Państwu w pełni profesjonalną usługę w zakresie fotografii ślubnej, repor- tażowej, portretowej i artystycznej.

Lata mijają a czar tych zdjęć zostanie na lata.

Każdy z nas wie, że ślub to niezwykle ważny dzień dla Młodej Pary. Zdaję sobie sprawę z faktu, iż wszystko w tym dniu musi być perfekcyjne, idealne, dopięte na ostatni guzik. Dlatego mam propozycję dla Par, które wiedzą, jak ten dzień ma wyglądać. Wiązanki ślubne, strojenie kościoła, samochód o nietuzinkowym strojeniu i wszystko to, co z kwitami związane, to moja kolejna propozycja dla Was. Kwiaciarka o wielkiej pasji i wieloletnim doświadczeniu wszystko dla Was zaaranżuje, pomoże, doradzi.

Ślub jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, a tak ważne momenty chce się zawsze mieć w pamięci, by móc wracać wspomnieniami do tych chwil. Fotografia ślubna, którą Wam oferuję, to kreatywna forma fotoreportażu. Pozwala ona zatrzymać w kadrach Wasz dzień, Wasze chwile, Wasze emocje w niebanalnym stylu.

Wiem, jak bardzo każdej Młodej Parze zależy na wyjątkowych zdjęciach ślubnych, dlatego ze swojej strony dokładam wszelkich starań, abyście mogli ponownie przeżyć wybuch euforii, oglądając końcowy efekt mojej pracy. Tworząc moje fotografie nie mogę sobie pozwolić na ograniczenia, dlatego używam wyłącznie wysokiej jakości profesjonalnego sprzętu marki Canon. Również moje albumy oraz odbitki zdjęć zamawiam u sprawdzonych i zaufanych dostawców.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1643

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.00 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top