Adam i Sylwia Fotografia

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2435/149166315751580700.jpg
Szczecin 71-432, woj. zachodniopomorskie
Aleja Wyzwolenia
tel.: 660 517 779
http://m.facebook.com/aisfotografia
adamsfoto@wp.pl
Adam i Sylwia Fotografia - Szczecin

Adam , rocznik ’82. Fotograf, fotoreporter, instruktor fotografii. Laureat prestiżowych konkursów fotografii prasowej m.in. BZ WBK Press Foto, Laboratorium Reportażu. Na co dzień zajmuje się uwiecznianiem życia miasta współpracując z dziennikiem Głos Szczeciński i tygodnikiem Moje Miasto. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje prowadząc warsztaty fotograficzne. Wykonuje również fotografie dla lokalnych firm i instytucji.

Sylwia, z zawodu dziennikarka, z zamiłowania dyplomowana wizażystka. Zawsze obecna na sesji zdjęciowej, zajmująca się również stylizacją. Podczas zdjęć dba o komfort pracy i doskonały makijaż. Doświadczenie zawodowe zdobywała przy współpracy z modelami, stylistami i fotografami profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Zapraszamy do współpracy.


Naszą ofertą jest reportaż z całego dnia, począwszy od przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii i na weselu skończywszy ( na ogół około 1:00 w nocy ) + oczywiście sesja. Zawsze proponujemy aby plener odbył się dnia następnego, bądź w innym terminie niż uroczystość - bez stresu i pośpiechu, mamy na to cały dzień i możemy pojechać w dowolne miejsce. Oferta zawiera także ślubny makijaż dla Panny Młodej oraz make-up na sesję, wizażystka obecna jest podczas całej sesji zdjęciowej.  W razie jakichkolwiek pytań proszę śmiało pisać, zawsze też możemy się spotkać i porozmawiać na spokojnie przy kawie :)

Pracujemy na terenie całej Polski.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2823

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top