Adam - Tours

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/8961/151574803981004400.png
Kraków 31-979, woj. małopolskie
Stare Wiślisko 31
tel.: 661 919 488 lub 12 686 64 15
http://adam-tours.pl/
adam158@op.pl
Adam - Tours - Kraków

ADAM TOURS KRAKÓW - LICENCJONOWANY TRANSPORT PASAŻERSKI

Jesteśmy firmą transportową, która działa na rynku już ponad 20 lat. Przez te wszystkie lata naszej działalności, zdobyliśmy cenne doświadczenie w branży. Nabyte doświadczenie przekłada się zaś na profesjonalizm i pewność w realizacji naszych usług. Możemy poszczycić się bogatym portfolio w zakresie transportu osób.

Jesteśmy profesjonalistami, a każda nasza usługa jest wykonywana na najwyższym poziomie. Rzetelnie wykonujemy każde powierzone nam zadanie, a za nadrzędną wartość stawiamy bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Jesteśmy niezawodni i zawsze punktualni, cieszymy się uznaniem i zaufaniem wśród naszych klientów.

Każda nasza oferta może być ściśle dostosowana do Państwa indywidualnych potrzeb. Chętnie służymy fachowym doradztwem. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych kontrahentów. Przede wszystkim stawiamy na jakość naszych usług.
Cenimy swoich klientów i szanujemy ich czas, zawsze dbamy o jakość świadczonych usług, terminowość i solidność.

Kompleksowa i profesjonalna obsługa transportowa wesel. Wynajem samochodów wraz z kierowcą. Zapewniamy szeroki wachlarz pojazdów.

Ekskluzywną limuzynę dla Pary Młodej (Mercedes E-klasa), komfortowe i nowoczesne autokary oraz 8 i 18 osobowe busy dla gości (Mercedes Vito, Sprinter).

Jesteśmy firmą transportową, która działa na rynku już ponad 20 lat. Nabyte doświadczenie przekłada się zaś na profesjonalizm i pewność w realizacji naszych usług.

Każda nasza oferta może być ściśle dostosowana do Państwa indywidualnych potrzeb. Chętnie służymy fachowym doradztwem. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych kontrahentów. Przede wszystkim stawiamy na bardzo wysoką jakość naszych usług.
Cenimy swoich klientów i szanujemy ich czas, zawsze dbamy o jakość świadczonych usług, terminowość i solidność.

Więcej szczegółów: www.adam-tours.pl

Tel. 601 996 366 lub 601 993 773

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1024

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top