ABM Video Foto

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/417/151765628655281700.jpg
Opole 45-560, woj. opolskie
Jagiellonów 72
tel.: 602 456 900
http://www.abm.opole.pl
abm@abm.opole.pl
ABM Video Foto - Opole

Film z uroczystości zaślubin jest szczególną formą reportażu wymagającą odpowiedniego przygotowania zarówno pod kątem fachowym jak i od strony savoir vivre. Zapewne bywając na różnych przyjęciach zauważyliście Państwo, że świat wideofilmowców naszpikowany jest "reżyserami" z przerostem ambicji, którzy z uroczystości rodzinnej chcą zrobić VII część "Gwiezdnych Wojen".

Tacy ludzie za cenę dobrze zrobionego ujęcia są wstanie zepsuć atmosferę najlepszej uroczystości. Przejawia się to w ciągłym ustawianiu Pary, gości, dyrygowaniu wszystkimi itd. Przyjęcie ślubne zamienia się wtedy w plan kiczowatego filmu. Dlatego też decydując się na wybór firmy, która będzie realizować dla Państwa film z tak ważnej uroczystości, nie sugerujcie się niską ceną usługi i nie załatwiajcie sprawy na telefon.

Reportaże z uroczystości zaślubin realizujemy w ramach zestawów filmowych. W cenie każdego zestawu znajduje się rejestracja, materiału w dniu ślubu od błogosławieństwa po oczepiny, bez względu na ilość godzin pobytu na Państwa przyjęciu. Nie realizujemy filmów "na godziny" - to nie jest PRL. Płacicie Państwo za produkt, a nie ilość metrów taśmy filmowej. Zarejestrowany materiał jest montowany w sposób określony wybranym przez Parę "zestawem".

W ramach zestawu otrzymujecie Państwo trzy taśmy wideo - oryginał i dwie kopie. Dodatkowe kopie można zamówić w cenie 30 zł za film na taśmie 3h. Materiał filmowy rejestruje wyszkolony operator posiadający odpowiednie zezwolenie KURII BISKUPIEJ na realizowanie zdjęć w czasie sprawowania liturgii. Nasze umiejętności i kwalifikacje przejawiają się w jakości naszych produkcji, a tą możecie Państwo sprawdzić na bezpłatnej prezentacji w studio.

Konstrukcję filmu z uroczystości zaślubin tworzymy w oparciu o najważniejsze wydarzenia z całego dnia weselnego. Materiał do filmu wybieramy selektywnie rozpoczynając w większości produkcji od wizyty w domu Pani Młodej i przyjazdu do niej Narzeczonego. Tam rejestrujemy powitanie i Błogosławieństwo.

Potem następuje przejazd do Kościoła obfitujący nieraz w szereg tzw. bramek. Ceremonię w Kościele rejestrujemy wybiórczo tak, ze po zmontowaniu jest na filmie około 15 minut materiału. Pokazujemy wejście do Kościoła, przywitanie przez Księdza, podpisy Konkordatu, oraz zmontowany klip obrazujący przybyłych na uroczystość gości, Parę Młodą z różnych ujęć oraz fragmenty wnętrza budowli sakralnej. Liturgię słowa tj. czytania i kazanie rejestrujemy tylko na życzenie klienta. Następnie w całości rejestrujemy obrzędy ślubowania i wymiany obrączek, po czym następuje ofiarowanie, komunia święta, błogosławieństwo i wyjście z Kościoła.

Przed nim też rejestrujemy sypanie ryżem, monetami oraz składanie życzeń - to oczywiście z podkładem muzycznym. Całość zmontowana z odpowiednią dynamiką, nadaje naszej produkcji niezapomniany efekt, wysublimowany smak i moc wrażeń podczas oglądania. Zabawa weselna rejestrowana jest również wybiórczo i składa się z najlepszych bloków tanecznych, przeplatanych zabawami i konkursami, dzieleniem tortu i innymi ważnymi wydarzeniami. Jest tu również miejsce na przepiękny teledysk z sesji plenerowej na którą zabieramy Parę po pierwszym bloku tanecznym.

Aranżowane przez nas wywiady z gośćmi są miłym przerywnikiem między muzyką, tańcami i zabawami. O północy, oczywiście, oczepiny, a potem dalsza zabawa. Produkcję kończymy efektownym tańcem Pary Zaślubionych lub korowodem odprowadzającym Parę. Stosujemy również inne wersje zakończeń. Film zwieńczamy finezyjnym teledyskiem w formie starego filmu z lat 20-tych przedstawiającym całe wesele w trzy minuty - tzw. retrospekcją.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 7097

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top