ABC ślubne - Justine

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1220/149166313529896700.jpg
Rzeszów , woj. podkarpackie
Kraszewskiego 10/5
tel.: 606 943 436 lub 17 863 08 37
http://www.justine.pl
justine@justine.pl
ABC ślubne - Justine - Rzeszów

Dwa lata doświadczenia, ponad 100 wykonanych dekoracji, marzenia wielu Par Młodych zreazlizowane w rzeczywistości - zaufajci profesjonalistom, nie pozwólci by ktoś uczył się/eksperymentował na Waszym Ślubie/Weselu.

Studio Projektów Ślubnych JUSTINE chce Państwu pomóc, aby ta najważniejsza, jedyna w Waszym życiu chwila mogła trwać wiecznie w Waszych pamięciach i abyście mogli czerpać z niej jedynie szczęście, satysfakcję i poczucie, że ten dzień wyglądał tak jak sobie zamarzyliście. Do każdego zlecenia podchodzimy z wielką pasją i zaangażowaniem, jesteśmy świadomi tego jak ważny jest Ten dzień.

Napiszcie a prześlemy Wam katalog z realizacjami naszych dekoracji kościołów, sal, samochodów itp.

Naszą misją jest urzeczywistnianie marzeń Młodych Par. Pragniemy, aby nasz profesjonalizm i indywidualne podejście był gwarancją satysfakcji i zadowolenia naszych Zakochanych Klientów. Korzystając z naszej oferty będziecie mogli skupić się na istocie Waszego związku. My zajmiemy się wszystkim. Sprawimy, iż dzień w którym przysięgniecie sobie Miłość pozostanie w Waszych pamięciach „żywy” na zawsze. Pomożemy zaplanować i zrealizować uroczystość na miarę Waszych oczekiwań jak również przy uwzględnienie możliwości finansowych. Doradzimy jak uczynić Ten dzień wyjątkowym i niezapomnianym!

Kilkuletnie doświadczenie sprawiło, iż staliśmy się ekspertami w zakresie doradztwa i organizacji ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych. Uważnie słuchamy i staramy się najlepiej poznać swoich Klientów, tak aby móc najlepiej dopasować charakter uroczystości do Zakochanej Pary.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3749

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top