3D FotoLab

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9144/153453814222960200.jpg
Łódź 91-852, woj. łódzkie
Inflancka 25/42
tel.: 577 011 595
http://www.3dfotolab.eu
3dfotolab@gmail.com
3D FotoLab - Łódź

Co zapewni Ci fotolustro?

Wspaniałe rozkręcenie imprezy, Twoi goście będą się super bawić robiąc sobie zdjęcia w różnych pozach z dodatkiem mnóstwa gadżetów i przebrań. Radość i uśmiech zagoszczą na ich twarzach, kiedy chwilę po ujęciu dostaną wydrukowane zdjęcia. Żeby tego było mało nasze lustro jest jednym z najnowocześniejszych i największych luster dostępnych w Polsce ponieważ ma aż 65 cali, dotykowy ekran na całej jego powierzchni, polskie animacje i lektora. Wbudowane filtry i opcja podpisu na zdjęciu tylko malutka część jego możliwości.

Całość dopełnia ekskluzywny wygląd w postaci złotej grawerowanej ramy, czerwonego dywanu i złotych słupków hotelowych. Podsumowując nasze fotolustro nie tylko zabawi Twoich gości ale również będzie wspaniałą i ekskluzywną dekoracją.

 

O co chodzi z tym polaroidem?

I tu po raz kolejny wychodzimy przed szereg dając Ci możliwość jeszcze większego zaskoczenia i rozbawienia gości. Przekażemy Tobie i Twoim gościom aparat typu Polaroid, żeby wasza inwencja i pozowanie nie ograniczało się jedynie do fotolustra.

Od teraz możecie robić sobie selfie i bawić się w paparazzi gdzie tylko będziecie chcieli, a zrobione zdjęcia w ciągu kilku chwil zostaną wydrukowane przez aparat. Całość sesji dostaniecie również w formie elektronicznej:)

 

Wytwornica dymu

Czy chciałbyś aby twój pierwszy taniec wyglądał jakbyś tańczył w chmurach, a może chcesz zrobić ,,wielkie wejście’’??? Dzięki naszej wytwornicy dymu jest to możliwe. Ciężki dym unoszący się tuż nad podłogą stworzy niepowtarzalny efekt unoszenia się pary młodej nad ziemią, ale również umożliwi zrobienie wspaniałych zdjęć i nagrań z Twojego wymarzonego dnia w atmosferze pełnej uroku. Pomoże on również parom, którym pierwszy taniec spędza sen z powiek, ponieważ ukryje on niedociągnięcia, a uwidoczni to co najważniejsze czyli wasze szczęście. Jeśli chcesz zwiększyć wzruszenie podczas tańca z rodzicami na weselu efekt dymu na pewno w tym pomoże. Wytwornica nadaje się również do wielkiego wejścia prezesa lub jako super atrakcja dla najmłodszych uczestników.

Nasza wytwornica jest urządzeniem profesjonalnym, produkuje dym bezwonny, niepowodujący alergii, nieszkodliwy dla zdrowia, rozpływa się w krótkim czasie po użytkowaniu, nie pozostawiając żadnych śladów.

 

Wytwornica baniek mydlanych

 

Deszcz baniek mydlanych daje bajkowy obraz, który zachwyci wszystkich podczas wyjścia pary młodej z kościoła, pierwszego tańca lub podczas sesji zdjęciowej. Bańki stworzą niepowtarzalny efekt podczas Twojej uroczystości. Dadzą również wiele wspaniałych wrażeń dla najmłodszych uczestników.

Nasza wytwornica baniek to wysokiej jakości urządzenie, które w przeciągu paru sekund zrobi ogromną ilość baniek. Płyn do wytwornicy nie brudzi ubrań jest całkowicie bezpiecznych dla skóry, nie powoduje alergii.

 

Animatorka dla dzieci

 

Jak zabawić dzieci na weselu ?

Dzięki nam to nie problem. Proponujemy ,,nianie na wesele’’- wykwalifikowana kadra z wykształceniem pedagogicznych, uczestnicząca wielu kursach animacyjnych zapewni najmłodszym nadzwyczajną zabawę. Chusta animacyjna, zabawy plastyczne, muzyczno-ruchowe to dla naszej kadry sama przyjemność. Sprawimy, że dzieci na długo zapamiętają Twoją imprezę, a dorośli będą mieć chwile dla siebie ;). Nasze animatorki zapewnią dzieciom różnorodną zabawę bowiem łączą w swojej osobowości pedagoga, psychologa i artystę.

Podczas tego czasu, dzieci zamiast się nudzić malują laurki dla pary młodej, biorą udział w zabawach i grach muzyczno-ruchowych, tworzą niespodziankę dla pary młodej, bawią się z profesjonalną chustą animacyjną, same tworzą pokaz baniek mydlanych itp. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo i dobra zabawa

 

Fotograf

 

Dopełnieniem naszych kompleksowych usług jest możliwość wynajęcia fotografa, który w sposób odpowiedni zapewni Państwu fotorelacje z ważnych momentów. Używając profesjonalnego sprzętu oraz oprogramowania zapewni zachowanie tych ważnych chwil na zawsze.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oprócz gotowych zestawów daliśmy państwu możliwość stworzenia swojego indywidualnego pakietu.

W celu uzyskania szczegółów zapraszamy kontaktu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 900

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top