Wesele

Jakie są zalety organizowania wesela w hotelu?

Planując wesele, Para Młoda ma do wyboru wiele miejsc na zorganizowanie wymarzonego przyjęcia. Począwszy od domów weselnych, przez sale Domów Kultury, hoteli, pensjonatów i kameralnych restauracji, a skończywszy na zabytkowych pałacach lub zamkach oraz plenerowych przyjęciach w malowniczych ogrodach.

Tradycja czy trendy? Wybieramy weselne menu

Wyprawienie hucznego wesela to nie lada wyzwanie, przed którym staje każda młoda para. Obowiązków do wypełnienia jest cała masa, a jednym z nich jest wybór weselnego menu, który będzie dopasowany nie tylko do charakteru przyjęcia, ale również do preferencji gości.

Papierkowe sprawy związane ze ślubem

Planując wesele, nie możemy zapominać także o tzw. "papierkowej robocie". Mamy tu na myśli wszystko to, co zwyczajnie ma związek z drukarnią. Zaproszenia ślubne oraz winietki na stół są bowiem bardzo ważne.

Praktyczne porady na ślub

Organizując najważniejszy dzień w naszym życiu musimy zwrócić uwagę na wiele rzeczy. Chociaż sam ślub trwa tylko chwilę, a wesele jeden lub dwa dni, to przygotowania rozpoczynamy już nawet rok wcześniej. Mamy nadzieję, iż porady zawarte w tym artykule ułatwią Państwu organizację ślubu i wesela.

Fontanna czekoladowa - słodka weselna atrakcja

Świetnym pomysłem na uatrakcyjnienie Waszego ślubnego przyjęcia może być wynajęcie czekoladowej fontanny. Działa ona w podobny sposób jak fontanna wodna. W Szczecinie nie brakuje firm, które oferują takie urządzenie.

Kościół na ślub w Tarnowie

Wybór kościoła, w którym odbędzie się Wasz ślub, to jedna z ważniejszych kwestii. Tarnów to miasto, które posiada wiele pięknych i zabytkowych kościołów, spośród których z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Kościół na ślub we Włocławku

Wesele to czas wielu przygotowań oraz wielu ważnych decyzji. Należy do nich między innymi wybór kościoła na ślub. Trzeba pamiętać jak ważna jest ta chwila, gdyż miejsce, w którym zawieramy związek małżeński znacznie stanowi o charakterze całego wydarzenia.

Przyjęcie weselne we Wrocławiu

Wybór lokalu ma kluczowe znaczenie dla powodzenia Waszej weselnej zabawy. Decyzji tej z pewnością nie wolno podejmować pochopnie, bez wcześniejszego obejrzenia najciekawszych miejsc i szczegółowego dopytania o warunki wynajmu.

Kościół na Wasz ślub w Rybniku

Dzień ślubu i wesela to chwila, na którą czekamy przez całe życie. Zanim jednak wypowiemy w obliczu Boga i naszych bliskich sakramentalne "Tak", musimy dokonać wyboru kościoła, w którym nastąpi ta podniosła chwila.

Dobra muzyka podstawą udanego wesela!

Aby zabawa weselna była niezapomniana bardzo ważną kwestią jest wybór odpowiedniej oprawy muzycznej, która zagwarantuje dobrą zabawę wszystkim gościom. Trzeba zdecydować się na DJ-a, zespól muzyczny lub orkiestrę.

Bardzo ciekawa lokalizacja na ślub - Zabrze

Zabrze jest wyjątkowym miastem, bogatym w zabytki i miejsca, które mogą posłużyć nie tylko jako niebanalne miejsce sesji plenerowej ale także...jako miejsce na wesele! To śląskie miasto posiada wiele możliwości pod tym względem.

Rzeszów - miejsce na Twoje wesele!

Na terenie całego kraju nieustannie powstają nowe lokale, w których organizowane są przyjęcia okolicznościowe i które mogą posłużyć jako miejsce na Wasze wesele. Podpowiemy na co zwrócić uwagę i czym się kierować, przy wyborze sali na Wasze wesele.

Własna działalność - fotografia ślubna

Fotografia ślubna to wyjątkowo sympatyczna praca, stąd wiele osób szukających swej drogi w życiu, decyduje się na założenie własnej działalności jako fotograf. Jeśli jesteś kreatywny i potrafisz wydobywać z ludzi piękno korzystając jedynie z aparatu i własnej intuicji, być może właśnie otwierają się przed Tobą nowe możliwości. Sprawdź jakie wskazówki przygotowaliśmy.

Albumy ślubne i fotoksiążki

Jak zachować zdjęcia ze ślubu i wesela w wyjątkowej formie? W ostatnim czasie klasyczne albumy ze zdjęciami, coraz częściej zastępowane są przez spersonalizowane ślubne fotoksiążki, które opowiadają romantyczną historię dwojga ludzi, którzy postanowili razem iść przez życie.

Ślubne odbitki zdjęć i wydruki wielkoformatowe

Zdjęcia wielkoformatowe coraz częściej stają się ozdobą mieszkania czy domu. A zdjęcia ślubne, to nie tylko pamiątka na całe życie, ale także wyjątkowy upominek dla rodziny i bliskich oraz możliwość zatrzymania emocji tego dnia na wyjątkowych, pełnych miłości fotografiach.
Top