Wesele

Życzenia ślubne - lista ciekawych życzeń ślubnych

Chcesz napisać ciekawe życzenia ślubne? Szukasz inspiracji do zapisania wyjątkowych gratulacji na ślubnej kartce? Życzenia powinny płynąć prosto z serca, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę propozycji - pomoże Ci ona wybrać tekst, który najbardziej spodoba się Młodej Parze.

Wasze artystyczne wesele

Masz artystyczną duszę? Bardziej niż inni zwracasz uwagę na detale i oryginalność wykonania? Artystyczne zaproszenia i ozdoby na stole weselnym pomogą zadbać, aby oprawa tego wspaniałego dnia była naprawdę naprawdę wyjątkowa.

Wiosenny ślub – o czym należy pamiętać?

Okres wiosenny to doskonały moment do przygotowania ślubu. Co prawda może okazać się, że pogoda nie dopisze, ale w dużej mierze jest to okres, w którym wiele lokali, czy fotografów ma wolne terminy, które często są również tańsze, niż w sezonie weselnym.

Pokaz sztucznych ogni na weselu - idealne tło dla fotografii ślubnej

Sztuczne ognie najczęściej kojarzymy z przywitaniem Nowego Roku. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby stały się one uzupełnieniem przyjęcia weselnego. W tym celu możemy skorzystać także ze specjalnych zestawów na pokazy pirotechniczne, z którymi uzyskamy zachwycające efekty. Mogą one również stać się wspaniałym tłem dla fotografii ślubnej.

Czy ślub koniecznie musi być w zamkniętej sali?

Planowanie wesela nie należy do łatwych rzeczy. Trzeba ustalić dobrą datę, zgrać w czasie fotografa, lokal, kamerzystę. Oczywiście jest wiele innych aspektów, o których nie wolno zapomnieć przy organizacji wesela. Jak się za to zabrać? O tym w artykule.

Muzyka weselna prosto z Yamaha PSR E 443

Na świecie istnieje bardzo duża liczba języków, a wśród nich takie, o których wielu z nas nigdy nie słyszało. Języki dzielą ludzi i jednocześnie łączą społeczności. Jest jednak jeden taki język, który każdy zna, każdy o nim słyszał i każdy rozumie. Jaką nosi on nazwę? Chodzi oczywiście o muzykę, ponieważ potrafi ona wywoływać skrajne emocje.

Idealne wesele – jak zorganizować?

Ślub i wesele to nie tylko jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu, ale również niezwykle stresujące. Jak zaplanować i zorganizować ten wyjątkowy dzień, by wszystko było zapięte na ostatni guzik? Najlepiej podzielić operację „Wesele” na kilka faz.

Najlepsze piosenki na wesele

Disco polo, czy może stonowane, lekkie brzmienia? "Ona tańczy dla mnie", czy "Zabiorę Cię właśnie tam"? Muzyka na weselu powinna odpowiadać przede wszystkim parze młodej, choć warto zatroszczyć się też o gości i zaproponować różnorodny repertuar.

Powody, dla których warto urządzić ślub latem

Większość młodych par jest zgodna, jeśli ślub i wesele to tylko latem! Co takiego przyciąga ich tak bardzo do tej pory roku, że są w stanie zapłacić więcej za organizację wesela, godząc się na ceny godne szczytu sezonu? Oto kilka takich powodów!

Zaplanuj wesele w kilku prostych krokach!

Nie każdy jest dobry w planowaniu i organizowaniu wydarzeń, a przygotowanie ślubu i wesela właśnie takich umiejętności wymaga. Jak sobie pomóc? Najważniejszy jest dobry plan, który przygotujemy na samym początku. Jak to zrobić?

Zaskocz Młodą Parę wyjątkowym prezentem ślubnym

Pieniądze, komplet pościeli lub sztućców, a może ekspres do kawy? To prezenty bardzo często wręczane z okazji ślubu. A gdyby tak raz zaryzykować i zaplanować dla Pary Młodej coś naprawdę wyjątkowego? W końcu to jedyna okazja, aby sprawić im taką niespodziankę!

Moda ślubna z wybiegu

Projektanci mody co roku zaskakują nas nowymi pomysłami, które potem trafiają "pod strzechy" i mają wpływ na to, jakie suknie ślubne znajdziemy w salonach. Jak dokładnie działa ten proces? Jacy są najważniejsi projektanci mody?

Targi ślubne kreują trendy

Targi ślubne to nie tylko okazja do zapoznania się z ofertą usługodawców, ale ważne wydarzenie z punktu widzenia mody ślubnej. To z targów dowiemy się, jakie trendy będą obowiązywać w przyszłym sezonie. Warto się na nie wybrać!

Ślubne życzenia, których Para Młoda nigdy nie zapomni

Aby sprawić radość Młodej Parze w ich wielkim dniu, warto zdecydować się na formę składania życzeń, która uczyni ten dzień jeszcze bardziej niezapomnianym. Zobacz pomysły, które z pewnością zaskoczą nowożeńców.

Włoskie inspiracje w menu weselnym

Tradycyjne weselne menu coraz odchodzi w niepamięć, teraz pary prześcigają się, aby zaskoczyć jedzeniem swoich gości. Choć niektórzy odradzają taki krok, to w przypadku kuchni włoskiej śmiało możemy go wykonać, raczej nie ma obawy, że goście wyjdą z wesela głodni!

Jak szybko zorganizować wesele?

Choć mówi się, że na organizację wesela trzeba przeznaczyć prawie dwa lata, aby mieć czas na zarezerwowanie odpowiedniej sali itp., to można to zrobić znacznie szybciej. Jakich wyrzeczeń będzie to jednak wymagać?

Prezent ślubny – nie tylko pieniądze

Tak, pieniądze to uniwersalny, praktyczny prezent ślubny, który z pewnością będzie miły nowożeńcom. Trudno się jednak nie zgodzić z tym, że gotówka to prezent nieco typowy... Chcesz zaskoczyć Młodą Parę? Pozwól sobie na odrobinę fantazji i wybierz oryginalny prezent ślubny.

Ile kosztuje wesele w dużym mieście?

Organizacja wesela w Warszawie, Krakowie, czy Poznaniu uchodzi za wydatek większy niż w przypadku mniejszej miejscowości. Czy rzeczywiście tak jest naprawdę? Postanowiliśmy to sprawdzić! Zapraszamy do artykułu.
Top