Przed ślubem

Zaproszenia ślubne: najmodniejsze trendy

Zaproszenia ślubne to stały element organizacji wesela. Zanim podejmiesz decyzję, jaki wzór wybrać, zapoznaj się z najpopularniejszymi stylami i poznaj ich zalety. Warto być oryginalnym pod tym względem.

Najlepsze wieczory kawalerskie - tylko w Krakowie

Kraków jest miastem często odwiedzanym przez zakochanych i młode pary, które spędzają tu swój miesiąc miodowy. Bez cienia wątpliwości można rzec, że to jedno z najbardziej romantycznych miejsc w Polsce. Kraków to także miasto, w którym odbywają się najfantastyczniejsze wieczory kawalerskie i wieczory panieńskie. Bez trudu można się tu dostać dzięki rozbudowanej sieci połączeń z innymi miejscowościami.

Ciekawe wzory zaproszeń ślubnych

Zaproszenia ślubne to element wesela, z którego nie można zrezygnować. Czy jednak można postarać się trochę je urozmaicić? Jak najbardziej! Wybór ciekawego wzoru i tekstu sprawi, że nasze zaproszenia będą inne, niż wszystkie pozostałe!

Zaproszenia ślubne z pomysłem

W wysyłaniu zaproszeń można kierować się tradycją, ale można też postarać się wyróżnić na tle innych. Jak to zrobić? Jakie pomysły na zaproszenia ślubne są godne uwagi? Poniżej propozycje kilku z nich!

Jak ograniczyć koszty wesela?

Wesele to spory wydatek, ale nie ma sensu rozpoczynać wspólnego życia od długów, które potem mogą przerodzić się w poważne problemy finansowe. Dlatego, jeśli nie mamy zbyt dużego budżetu ślubnego, powinniśmy się postarać się ograniczyć koszty tej uroczystości. Jak to zrobić?

Najlepsze teksty na zaproszenia ślubne

Zaproszenie to nie tylko ładna kartka, ale także jego zawartość. Można zdecydować się na standardowy tekst, ale znacznie lepiej jest dodać coś od siebie i zachęcić gości ciekawym tekstem. Jak to zrobić?

Tanie zaproszenia ślubne

Czy zakup ślubnych zaproszeń to duży wydatek? W porównaniu z kosztami całego wesela wcale nie. Ale no nie znaczy, że nie można na nich zaoszczędzić. Jak znaleźć tanie zaproszenia ślubne? Jest kilka ciekawych pomysłów i możliwości.

Nauki przedmałżeńskie

Decydując się na ślub kościelny bądź konkordatowy, młoda para musi pamiętać o uczestnictwie w naukach przedmałżeńskich. Jednak od każdej reguły są wyjątki i tak jest też w tym przypadku. Które pary są zatem zwolnione z nauk przedmałżeńskich? O tym, a także innych ważnych kwestiach dotyczących kursu przedmałżeńskiego, znajdziecie Państwo informacje w poniższym artykule.

Najbardziej oryginalne pierścionki zaręczynowe

Jedni zachwycają się klasycznym wzorem wykonanym z żółtego złota i ozdobionym lśniącym diamentem, inni poszukują nietypowych i oryginalnych projektów, które zachwycą ich wybrankę. Jeśli Ty należysz do tej drugiej grupy lub lubisz jubilerskie ciekawostki, zobacz, jak oryginalne mogą być pierścionki zaręczynowe dostępne na rynku.

Nauki przedmałżeńskie zamiast terapii dla par

Decydując się na ślub kościelny zobowiązani jesteśmy do odbycia nauk przedmałżeńskich. W wielu z nas budzi to obawę i niepokój. Nieuzasadniony stres mija kiedy poważnie traktujemy nasz związek i chcemy pogłębić wiedzę o życiu we dwoje.
Top