Ślub

Praktycze porady jak udekorować salę weselną

Udekorowanie sali weselnej nie jest ani łatwe, ani trudne - wszystko zależy od pomysłu oraz dostępnych materiałów. Zawsze można zlecić jej udekorowanie profesjonalnej firmie, jednak czy warto ponosić kolejne koszta? Każdy musi odpowiedzieć sobie sam na to pytanie.

Sztućce Muza firmy Gerlach – niezawodna inwestycja na lata

Marka Gerlach słynąca z wieloletniej tradycji wytwarzania produktów wyposażenia kuchennego, jest znana z łączenia doskonałej jakości i eleganckiego wzornictwa. Bogaty asortyment Gerlacha tworzą produkty, które zachwycają użytkowników funkcjonalnością i wyglądem. W ofercie marki warto wyróżnić sztućce z linii Muza, dedykowane najbardziej wymagającym konsumentom.

Planowanie sesji ślubnej

Wynajmując fotografa ślubnego para młoda oczekuje nie tylko magicznej relacji ze ślubu, wesela oraz przygotowań. Istotną rolę odgrywa również sesja ślubna - jak ją zaplanować? O czym koniecznie pamiętać?

Profesjonalna realizacja materiałów filmowych

Skuteczne i przyciągające uwagę filmy promocyjne wymagają skorzystania z nowoczesnego i w pełni profesjonalnego sprzętu, który będzie obsługiwany przez doświadczonych specjalistów, zdających sobie sprawę z potęgi obrazu.

Podróż poślubna. Najlepsze oferty biur podróży

Nie każdy ma możliwość wyjechać w egzotyczną podróż poślubną np. na Malediwy. Większość par poszukuje znacznie tańszych opcji wycieczek. Jakie oferty można znaleźć w biurach podróży? Najlepiej zdecydować się na last minute!

Najbardziej kreatywne prezenty ślubne

Znów mamy problem, co podarować znajomym w ślubnym prezencie? Pieniądze, komplet pościeli, czy ekspres do kawy? Nic z tych rzeczy! Znacznie lepiej sprawdzi się zaskakujący prezent, do którego przygotowania użyjemy trochę kreatywności.

Nietypowe pomysły na sesję ślubną

Sesja ślubna na łące, czy nawet na polu słoneczników? Choć brzmi to świetnie, to takie miejsca nie robią już na nikim wrażenia. Żeby się wyróżnić, pary młode poszukują coraz bardziej zaskakujących plenerów. Jakich? Oto kilka propozycji!

Wyjątkowy wystrój kościoła na ślub

Ślub w kościele to bardzo uroczyste wydarzenie, wymaga więc właśnie takiej oprawy. Jest sporo rzeczy, którymi możemy urozmaicić taki ślub np. zatrudnienie chóru, czy kwartetu smyczkowego, ale ważnym jego elementem jest wygląd świątyni. Jak udekorować kościół?

Podróż poślubna, której nigdy nie zapomnimy

Podróż poślubna to nie tylko miejsce, do którego pojedziemy, ale przede wszystkim atmosfera, która ma towarzyszyć wyjazdowi. Spokój, szczęście, piękne chwile i radość z bycia razem - to wyznaczniki idealnego "miesiąca miodowego".

Fotografia ślubna to sztuka!

Młode pary często narzekają na to, że ich sesja ślubna kosztuje majątek, a fotograf liczy sobie za dużo. Nikt jednak nie zastanawia się nad tym, jak ciężka jest ich praca i jak bardzo muszą się postarać, aby uzyskać perfekcyjne zdjęcia. Tak właśnie pracują najlepsi w tej branży!
Top